Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Jogosan vagyok kiakadva? Mi a...

Jogosan vagyok kiakadva? Mi a véleményetek?

Figyelt kérdés
A férjem nagyban sz@rik rank mostanában. Van egy másfél éves kislányunk. Reggel elmegy, este jön haza, és abból áll neki a játrszás a gyerekkel, hogy bekapcsolja a tv-t és nézi. Mikor szólok neki, azt mondja, neki is joga van megnézni a hiradót. Igen, csak az a baj, hogy nem csak azt nézi. Mindig az a válasza mindenre, hogy ó fáradt. Érdekes, elmenni ma borkostolóra, meg holnap üzleti ebédre ami estig tart, nem fáradt, csak akkor fáradt ha velünk kellene lenni. És még engem nyaggat második gyerekért... Komolyan mondom, nagyon kiakadtam, mert arról, hogy ma elmegy nem is tudtam. Mikor 5 kor mondta, hogy fél 6ra ö elmegy, akkor még nem is voltam ideges, mert mondta hogy siet, gondoltam estére itthon lesz.. A nagy francokat... Most jött haza, gyerek már alszik, csodálkozik, hogy lassan meg sem ismeri. És én vagyok a szemét, mikor ufy fogadom, hogy "látom majd összetörted magad, hogy siess hozzánk". Én nem mehetek sehova, 1 hónapba egyszer megyek csak iskolába, gyakaran azért jövök el az órákról, hogy lefektethessem a kislányunk. Ennyi az össz "szórakozásom". Kicsit kiakadtam...
2010. febr. 18. 20:05
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
83%
Nőci lehet a dologban?
2010. febr. 18. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 A kérdező kommentje:
Szerintem nem, ill. nem látom rajta. Amikor nyaggatom, akkor is azt mondja hogy szeret.
2010. febr. 18. 20:19
 3/32 anonim ***** válasza:
90%

Hát itt lehet valami , probáltál beszélni vele ? Vagy arra sincs ideje?

Mert akkor menthetetlen ! Elöször is mond el neki h ez bánt téged, mondjuk akkor nem értem mért szeretne másik gyereket.

Gyerek elött is ilyen volt, h nem volt otthon sokszor ?

2010. febr. 18. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
79%

Ha állandóan piszkálod, még jobban el fogtok távolodni egymástól. Nem mondom, hogy nincs igazad, de a férfiak, mint tudjuk, bizonyos dolgokban másképp működnek.

Szervezzetek közös programokat, olyanokat, amiket ő is élvez.

Ha arra megy haza, hogy sem a gyereke, sem a felesége nem örül neki, védekezésképpen ki fog találni egy csomó mindent (fáradt, tv-t akar nézni, ide megy, oda megy stb.)

2010. febr. 18. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
51%

Elhiszem, hogy nehéz ez most neked, de ne haragudj rá. Ha nyaggat egy második gyerekért, akkor hidd el, hogy jót akar, csupán tényleg fáradt. Kidolgozhatja a belét, és neked most fura, hogy miért nem túl aktív mikor hazaért, mert egész nap otthon vagy. Tudom nehéz dolog a gyerekkel foglalkozni egész nap, de mégiscsak otthon vagy, és hidd el ha te is dolgozni jársz majd, észre sem veszed rajta, hogy fura lenne, mert te is pont olyan fáradt leszel.


Amit tenni tudsz, meleg vacsorával várod és hidd el, a hála őt is jobbkedvre deríti.

2010. febr. 18. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 A kérdező kommentje:
Gyerek elött is voltak programjai, de nem ennyi,azt mondja, hogy most jött csak ennyi össze. Beszélgetni nem akar, véleménye szerint feleslegesen gyártom a problémát. Nekem mégis hiányzik és ugy érzem az egész háztartás és minden más az én nyakamban van.
2010. febr. 18. 20:25
 7/32 A kérdező kommentje:

Ma is volt meleg vacsi, ahogy minden este. De már evett... és nem éhes..

CSak az a baj, hogy én is mindent megteszek, minden nap 2kor kelek, tanulok, egyetemre járok, azért, hogy ne tölük vegyem el az idöt. Programokat próbáltam szervezni, de max. a bevásárlásba megy bele. Ma még asztalt is fogltam étterembe /torkos csütörtök miatt/, de mikor mondta, hogy elmegy, persze ennek is löttek.

2010. febr. 18. 20:29
 8/32 anonim ***** válasza:
89%
Első voltam! Nem értem, miért változhatott meg ennyire. Bár téged leköt a kicsi, és amíg ő meg nem született neked is voltak külső élményeid amiről beszélgettetek. Most meg mindig otthon vagy. De jönni fog a jó idő mozduljatok ki a gyerekkel, sétáljatok nagyokat. Most teljesen elmentek egymás mellett, mert neki megmaradt a napi ritmus, a munkájához fűződő feladatok, neked meg maradt a gyereknevelés. Valami baba-mama klub esetleg???? És a férfiak nem értik meg milyen is otthon maradni és egész nap nem csinálni mást mint a négy fal között csak a babával lenni. Ne vállalj másik gyermeket, legalábbis egyenlőre nem. Minden kapcsolatban vannak hullámvölgyek hidd el, lehet ami most van közöttetek ha nem lenne gyermeketek ezek fölött át siklannál. Amikor meg otthon van az apuka tedd az ölébe a kicsit foglalkozzon ő is vele.
2010. febr. 18. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
44%

Nem akarlak megbántani, de anyámat látom benned.

Apám anno ezt csinálta, seggnyalások, kimaradások, adott esetben a munkáért megkuplerájoztatni a munkaadót (tudom ez most felfoghatatlan, de elég ha annyit mondok építő ipar) cégvezetés ezerrel, hogy a családnak jobban menjen (fel is tudott mit mutatni, de...). Nekem elmondta, hogy anyám soha nem könnyítette meg az életét, sőt...

Egyszerűen butácska, hogy ezt megértse, de feltétel nélkül szereti.


Csak ha jó okod van féltékenykedni, akkor balhézz.

2010. febr. 18. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
86%
És azt nem kérdezted hogy hol evett ? Már bocsi.... de ettöl én akadnék ki h fözök neki és nem éhes, föleg ma ) a torkos csüt. miatt, hogy elmehettetek volna, itt van egy kis gáz szerintem nézz utána. De ne ugy legyen.
2010. febr. 18. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!