Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy vegyem rá a szüleimet...

Hogy vegyem rá a szüleimet egy futócipőre?

Figyelt kérdés

Még suliba járok. Nem állunk rosszul anyagilag 3 főre jut kb 250-300E.

Nyáron mindig jártam futni, most is lenne kedvem, de csak 900forintos kínai tornacipőm van. A lábamnak nem valami jót tesz. Így is sokszor szokott fájni a talpam. Egy csontom ott el is volt törve.

Arra gondoltam, hogy jó lenne egy cipő ami direkt futásra van, mindenki azt ajánlja.

Csak hát nem 2 forint!

Hogy vegyem rá őket? Úgy vannak vele, hogy csak kezdeti lelkesedés, nem fogom kihasználni. Pedig évekig jó lenne.. És tényleg nagyon sokszor van kedvem menni, de van amikor rosszul lépek és nagyon megfájdul ott a lábam.Ez a gagyi cipő nem tesz neki jót.

Egyátalán mennyibe kerülnek?Tényleg jók?Mivel győzzem meg őket?


2015. ápr. 4. 10:12
1 2 3 4
 31/32 A kérdező kommentje:

köszi mindenkinek!

sajnos most is fáj a bokámnál.


a munkalehetőségeket csak azért írtam le, mert kaptam privátban is pár üzenetet, hogy takarodjak el dolgozni , ne a szüleimen élősködjek.

2015. ápr. 19. 14:51
 32/32 anonim válasza:
Na, történt azóta valami? :)
2015. jún. 24. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!