Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy vegyem rá a szüleimet...

Hogy vegyem rá a szüleimet egy futócipőre?

Figyelt kérdés

Még suliba járok. Nem állunk rosszul anyagilag 3 főre jut kb 250-300E.

Nyáron mindig jártam futni, most is lenne kedvem, de csak 900forintos kínai tornacipőm van. A lábamnak nem valami jót tesz. Így is sokszor szokott fájni a talpam. Egy csontom ott el is volt törve.

Arra gondoltam, hogy jó lenne egy cipő ami direkt futásra van, mindenki azt ajánlja.

Csak hát nem 2 forint!

Hogy vegyem rá őket? Úgy vannak vele, hogy csak kezdeti lelkesedés, nem fogom kihasználni. Pedig évekig jó lenne.. És tényleg nagyon sokszor van kedvem menni, de van amikor rosszul lépek és nagyon megfájdul ott a lábam.Ez a gagyi cipő nem tesz neki jót.

Egyátalán mennyibe kerülnek?Tényleg jók?Mivel győzzem meg őket?


2015. ápr. 4. 10:12
1 2 3 4
 21/32 A kérdező kommentje:

köszi mindenkinek!

a diákmunka azért nem jó, mert regisztráció 2 E, üzemorvos+tüdőszűrő 3 E.. és akkor ha sikerül találni egy munkát, 12 órát ezért dolgoznék..már ez is elveszi a kedvem..

meg most érettségi, szerintem nem várhatja el senki, hogy dolgozzak most.

de már az idő engedné a futást.


ilyen 20-40ezret én se gondoltam , mivel nem is maratonokat futok majd.


amit a 10# linkelt azt megnézem majd, mert 4 ezret csak áldoznának. ha beválik meg látják hogy használom,akkor idővel lehet egy jobbat is.:)

amúgy napi 2kmt futottam amikor előző években voltam

2015. ápr. 4. 18:49
 22/32 A kérdező kommentje:
megkérdeztem és előbb vehetek egy sportmelltartót mert azt is pedzegettem régebben. ha használom tényleg megyek futni akkor azt a 4ezrest megveszik.:)
2015. ápr. 4. 19:02
 23/32 anonim ***** válasza:
51%

én végig azt hittem, hogy fiú vagy.

gratula a sikerhez!

2015. ápr. 4. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:
0%
mikor én voltam diákmunkán, akkor a 2ezer ftos regisztrációs díjat levonták az első fizetésből. de soha nem kellett 12 órát dolgozni, csak 4-et, ritkán 8-at... ha párszor elmennél melózni szerintem kibírnád de egyszerűbb az érettségire fogni meg követelőzni, hogy neked már pedig KELL...
2015. ápr. 4. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 A kérdező kommentje:

majd biztos elszúrom a jövőmet azzal hogy fáradtan és kevésbé felkészülten ülök be az érettségire..

na mindegy

amúgy itt a környékünkön ez az egy meló van a 12 órás gyári. bár egész évben..bármikor lehetne menni. de mivel tavaly nyáron voltam utoljára, most nyárra pont lejárna a tagsági meg az orvosi..úgyhogy -5000ezerrel indítanék.

meg nem egy álommunka ..:)

2015. ápr. 4. 20:15
 26/32 anonim ***** válasza:

Annyira bírom az ilyen szülőket, nem hiszem el, hogy nincs egy 20 ezresük egy tetves cipőre, amit utána 3-4-5 évig fogsz használni. 250-300 ezer forint 3 főre bőven sok, hogy ezen kelljen spórolni. Sima kínai tornacipőben eszedbe ne jusson futni, az utcai használatra van.


Diákmeló: igen, a fővárosban baromi könnyű találni, más városban meg van 10 árufeltöltő hely meg lehet menni nyáron a napon 40 fokba napi 14 órában kukoricát címerezni. Hát köszi :D Én sem dolgoztam középsulisként soha otthon nyáron, mert nem volt mit.

2015. ápr. 18. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 A kérdező kommentje:

itt a legtöbb meló hiába van meghirdetve pl a facebookon, mindig ugyanazok mennek, akik már régóta tagok, megbízhatóak.

az a 12 órás gyári munka meg szörnyű.

van még reggel metro osztogatás 6tól 9ig de addig ugye suliban vagyok.

és még ha lenne valami, azt is hosszú távon kell vállalni, szerződést kötni. meg szinte minden iskolaidőben van. aki csak heti 1 napot menne, azt nem fogadják sehova csak a 12 órásra.

de mindegy

még nem kaptam meg se a cipőt, se a sport melltartót. de ha vége az írásbelinek, elmehetek a sportboltba körülnézni.

nyáron meg szeretnék dolgozni, a 12 óráson is . de még 2 hónapig nincs rá időm. :) és már jön a jó idő, lehetne menni futni

2015. ápr. 19. 06:58
 28/32 A kérdező kommentje:

de annyira irrális időkben hirdetik meg a munkákat, hogy egy diáknak komolyan mondom esélye sincs elvállalnia, meg bejárnia a suliba..

ha lenne 4 óra mondjuk 3tól 7ig. arra még azt mondom oké, ha közel van és utána hazaérek még tudok picit tanulni.

2015. ápr. 19. 07:00
 29/32 anonim ***** válasza:
100%

nem hiszem el,bakker, hogy a gyereknek újságot kell osztogatnia meg gyárban kell 12 óráznia, hogy legyen egy cipője meg egy melltartója.

szégyellhetik magukat a szüleid.

2015. ápr. 19. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:
100%
Vicc :D Azt megérteném, hogy csak úgy hasra ütésre nem vesznek neked egy 60 ezer forintos telefont, de azzal a lábadat teszed tönkre, ha nem jó cipőben futsz. Én is eljártam 2 évig egy kínai sz..rban futni (nem azért, mert nem vehettünk volna másikat, csak gondoltam, hogy ez is jó lesz), aztán most meg voltam idén 2x futni és már fáj a térdem.
2015. ápr. 19. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!