Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit mondanátok a helyemben?

Mit mondanátok a helyemben?

Figyelt kérdés

15/F vok. Holnap farsang lesz, és mivel egy kicsit beteg vagyok, ANYÁM NEM AKAR ELENGEDNI!! Normális ez?

Ennyi idős korban szerintem járna már annyi szabadság, hogy eldöntsem, mennyit kockáztatok az egészségemen. És amúgy is, ez semmi....az hogy elmegyek...

Ti mivel hívnátok fel anyám figyelmét arra, hogy túlzottan félt?


2010. febr. 18. 18:23
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
minden anya ilyen nem lehet segíteni.Ha beletörődsz akkor az azt hiszi, hogy ennyivel bármit el tud intézni.Ha elmész akkor azt fogja hinni, hogy még mindig nem komolyodtál meg és akkor csak azért is csinálni fogja.Menj el.12/f
2010. febr. 18. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

köszi a választ:)

ebben van igazság, de én jobb szeretem, ha észérvekkel le tudom őt gyözni:D:D ehhez kellene ötlet.

2010. febr. 18. 18:29
 3/7 anonim ***** válasza:

Az én tervem:

1. Észérvek:Ígérem nem panaszkodom, ha még jobban beteg leszek, de mért is lennék jobban beteg? Veszek gyógyszert, már itthon sem tok csinálni. Mindegy a betegségnek, h itth unatkozom, vagy jól érzem magam! Megteszek érte bármit! (zseppénzelvonás, házimunka...stb)

2. Veszekedés: Nem vagyok már gyerek, mikor veszed már észre? Elegem van belőle, h mindig gyerekként kezelsz!

3. Hízelgés: Anyu! Annyira szeretlek, ezért tudom, hogy csak jót akarsz nekem, de hidd el, nekem az a jobb, ha elengedsz, ( ha egyedüli gyerek vagy: )engedd már meg az egy szem fiadnak! Had érezze egyszer jól magát! Tudom, hogy Te vagy a legjobb anyuka a világon! (és szépen nézel)


ha mégis lemaradsz a farsangról:

vagy: Hozzá sem szólsz, bezárkózol a szobádba és duzzogsz

vagy: Minden házimunkában segítesz, felnőttként viselkedsz, h legközelebb elengedjen...


azért majd írd ki, h mi lett a vége!!!!!!!!!!

2010. febr. 18. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

köszi szépen:)

meg fogom írni:)

2010. febr. 18. 19:26
 5/7 anonim ***** válasza:
JÁÁJ!!!a kettest kihagynám!!én már próbáltam régen,annál inkább nem engettek sehova..csak a kedvességgel érsz el bármit!! 24/L :)))
2010. febr. 18. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Nah, elmentem, annyit kellett csinálni, hogy kedves voltam mikor hazamentem:DD

köszi mindenkinek:D

2010. febr. 20. 07:38
 7/7 anonim ***** válasza:
akkor jó, grat! :)
2010. febr. 20. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!