Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan tudnám finoman, sértődé...

Hogyan tudnám finoman, sértődés nélkül tudatni a családommal, hogy baromira zavaró, hogy bámulják a monitort amikor netezek?

Figyelt kérdés
2015. ápr. 3. 21:05
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Egyszerűen mondd meg. Én ezt 11 évesen csináltam a nővéremmel, aki baromira leosztott :D
2015. ápr. 3. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Fordítsd a monitort háttal az ajtónak.. és a hátad mögött ne legyen hely, hogy ne tudjnak odaállni.
2015. ápr. 3. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
A lányom rendszeresen lezár minden alkalmazást ha bemegyek hozzá :) Sokszor még mosolygok is rajta. :) Nem tudom mennyire van lehetőséged arra, hogy "egyedül" netezz. De szerintem nyugodtan mondhatod, hogy ne bámulják, mert Téged zavar. Ez szerintem szülőtől függ, nincs ebben semmi rossz.
2015. ápr. 3. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 gömbicica ***** válasza:
100%
válassz valami tudományos -de Tőled nem idegen!- oldalt, aztán vedd őket kérdőre a témával kapcsolatban :-D :-D
2015. ápr. 3. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
72%
Nyiss meg egy Word-öt és a legnagyobb betűmérettel kezdj el olyanokat gépelni, hogy MIT BÁMULSZ??? NEM SZÉGYENLED MAGAD??? stb. Hadd olvassák. :D
2015. ápr. 4. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Nekem a szobatársam bámulta pofátlanul mindig. Beállítottam képernyőkímélőnek ezt: NE BÁMULD A MONITORT, NEM TARTOZIK RÁD, AMIT CSINÁLOK.

Megsértődött de soha többé nem bámulta.

2015. ápr. 4. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!