Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Párommal szeretnénk összeházas...

Párommal szeretnénk összeházasodni, két tanúval. Hogy csináljuk, hogy ne legyen sértődés?

Figyelt kérdés
Nem akarunk lagzit,felesleges pénzkidobásnak gondoljuk mindketten.De nem tudjuk a család megsértődne-e.Vagyis az enyém biztos nem,de a párom családjában biztos lenne sértődés.Hogy oldjuk ezt meg?
2015. jan. 3. 05:31
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk is hasonló volt a helyze. Előre tudtul adtuk mindenkinek, hogy így és így lesz. Nehéz szívvel de elfogadták. Olyan túl nagy sértődés nem volt.
2015. jan. 3. 05:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
11%
Hát ha így gondolkoztok akkor az esküvő is egy felesleges pénz kidobás. De a menyasszony táncból több szokott bejönni , mint amibe kerül.
2015. jan. 3. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
100%
Ha azt mondjátok hogy extrém körülmények közt szeretnétek kimondani az igent két tanúval, ahova nem lehet nagymamákat cipelni könnyen elfogadnák.
2015. jan. 3. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
88%

Nem sokkal elöbb közlitek, hogy két tanuval házasodtok.


Biztos lesz, aki megsértödik, de majd megbékülnek. A helyetekben nem sokat foglalkoznék ezzel, elvégre az esküvö föként kettötök dolga.

2015. jan. 3. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
100%

Egy ismerős pár elutazott a Balatonra wellnessezni és a Balaton partján mondták ki az igent. Két pincér volt a tanújuk, és valakit megkértek hogy vegye videóra a szertartást.

Hazaérve elmentek mindkét családhoz és mondták hogy készítettek a wellness hétvégéről egy kis videót nézzék meg együtt. A család nagyon meglepődött , de meg is hatódott amikor leesett nekik hogy mit néznek. Nem volt harag.

2015. jan. 3. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
12%
Az nem kerül pénzbe ha a tanuk mellett ott vannak a szülök is.nekik ez legalább annyira fontos lássák a gyerekeiket,hisz az életbe velük is egyszer fordul ez elő.Mondjuk én biztos nyakon küldeném a lányom ebből engem mint örömanyát kihagyna
2015. jan. 3. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
71%

Hívjátok meg őket, nem kell végletekben gondolkozni. "Anyuka, apuka, kis esküvőt tartunk csütörtök délután négykor, ahol szívesen látunk, hogy velünk együtt örüljetek."

Nem is értem, miért hiszik azt sokan, hogy vagy hárommillás lagzi, vagy két tanú.. két tanúval esküdni egyébként se szép dolog, nagyanyám harminc éve meg van bántva, mert a szüleim kihagyták ebből. És meg is értem.

2015. jan. 3. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
97%
Aki igazan szeret, az a boldogsagotoknak fog orulni, aki a sajat elkepzeleseit ennek erdekeben nem tudja felretenni, azt meg hagyjatok duzzogni, majd lenyugszik. Én egyébként ilyen helyzetben inkább utólag mondanám csak el.
2015. jan. 3. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
20%
8-assal is egyetertek, tenyleg nem kell vegletekben gondolkozni, lehet ugy is.
2015. jan. 3. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
100%
*7-essel, nem 8-assal.
2015. jan. 3. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!