Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyi idős korig fér bele?

Mennyi idős korig fér bele?

Figyelt kérdés
Családi házivideóról van szó, amit bármikor láthat bármilyen rokon, ha arra kerül sor, mekkora gyereket videóznátok szülőként még meztelenül, klasszikus esti fürdetés videóról van szó.
2015. ápr. 1. 19:23
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
82%
Újszülöttet az első fürdetéskor. Miért is kellene még több pucér videót csinálni róla? Bármikor rossz kezekbe kerülhet.. de egyébként is, annyi más helyzetben lehet még videózni egy kisgyereket!
2015. ápr. 1. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
86%
Sosem értettm, hogy miért kell meztelen képeket/felvételeket készíteni a kisgyerekekről, vagy miért kell pucéran strandoltatni őket, miért nem lehet rájuk adni egy kis alsót...
2015. ápr. 1. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
84%
Nálam 1-1,5 éves korig még beleférne, szigorúan házi használatra (közösségi oldalra, internetre nem tenném fel az újszülöttet sem pucéran.)
2015. ápr. 1. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
33%
Oké, az érthető, hogy pucéran született az ember, de azért ácsi.. Ha egy kicsit nagyobb (0.5-1 éves) akkor már érti mi történik körülötte, és jó esetben szégyenlős lesz, rossz esetben pedig sztriptízelni fog állandóan...
2015. ápr. 1. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
63%

semmikor, ez később is megalázó, ha már felnőtt a gyerek.. nekem anya a barátomnak mutogatta a kis kori meztelen képeim.. akkor még nem volt szégyenérzetem, mint a többi kisgyereknek sem.

én nem fogom meztelenül fotózgatni a babámat ha lesz, szerintem ez maradjon mindig intim dolog..

2015. ápr. 1. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

köszönöm, én is így gondolom, csak a család veszett össze velem. rólam van szó, költözéskor kerültek elő a videók, sosem láttam őket, akkor gondoltuk, megnézzük a nap végén, volt nálunk pár rokon, akik segítettek addig, nagyon szórakoztató is volt, rajta voltunk mindhárman, kirándulás, szülinap, majd hirtelen egy fürdés, és engem sokkolt hogy már elég fejlődő tizenéves voltam akkor, az ikrek persze csak 2 évesek, együtt fürdök velük, ez még meg is maradt bennem, hogy néha összejött a közös fürdés, imádtak rajtam lógni, de az hogy hagytam volna videózni, erre nem emlékszem... amikor megláttam, rögtön kikapcsoltattam, és kértem a videót, be is jöttem vele a szobába, nem is szeretném visszaadni, mert komolyan szégyenlem magam, mindent totálba vettek, látni mindenem, erre jött anyám és cirkusz, hogy kéri a kazettát, ne legyek már ilyen, semmi jogom ehhez.

pedig én inkább égetem el, minthogy visszaadjam, ég a pofám. most kint miattam morog a család, holott szerintem engem is figyelembe kéne venni.

22F

2015. ápr. 1. 19:44
 7/12 anonim ***** válasza:
4! A szégyenlősség még óvodásoknál is csak kialakulóban van!
2015. ápr. 1. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Jó, na de mi van ha idősebben is videózták? Köszönöm a javítást, tévedtem, de ha a kiskori képeit mutogatják pont 13-16 éves korába, akkor szerintem van esélye.. nem úgy gondoltam, h. rögzön alakul ki ,hanem később.
2015. ápr. 1. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Nudista strandon nincs olyan kérdés, hogy hány éves korig.
2015. ápr. 1. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Eleve nem értem, minek kell pl. a fürdetést levideózni.
2015. ápr. 1. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!