Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek hány éves korig...

Szerintetek hány éves korig fér bele egy nőnél és egy férfinál a gyermekvállalás?

Figyelt kérdés

Először kérném a moderátorokat, hogy ne tegyék át a gyermekvállalás menüpontba. Köszönöm!


Most nem feltétlenül az egészségre gondolok, hanem inkább a korra, de azért összefügg a kettő. Tehát én 26 leszek májusban, a férjem 34. Szerintem ideális korban vagyunk, és próbálkozunk is babával, szeretnénk, ha még idén sikerülne. Az volt a cél, hogy a férjem 37. születésnapjáig meg legyen a 2. baba. Nem pánikol, de néha érzem, hogy fél, hogy kicsúszik az időből. Szerintem meg pont jó korban van. 6. évünket nyomjuk együtt, most éreztük úgy, hogy megvolt az esküvő, jöhet a baba. Én azt gondolom, hogy 40 éves korában sem késő még, szerencsére egészséges, erős fiatal férfi. Ő attól fél, hogy nem fog tudni játszani a fiával, lányával, mert túl öreg lesz. Szerintem nem így van. Ti hogy látjátok?



2013. febr. 19. 15:59
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
56%
Hát szerintem egy nőnél 34 év, férfinál olyan 36. De ez csak az én véleményem. Főleg ha még az unokáit is szeretné látni. Persze egy férfinál kevésbé kritikus a kor a szülés szempontjából, de mint tudjuk a férfiak átlagéletkora rövidebb, szóval később meg már nem lesz szerencsés, ha sokáig halogatja valaki.
2013. febr. 19. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
47%

Nőnél 40,féfinál 45.


Én most 25 vagyok,párom 30.Akkor szeretnénk babát ha én betöltöttem a 30-at (vagyis én szeretném igy,őszerinte 2-3 év múlva is jöhetne,de majd meglátjuk).Mi csak egyet akarunk.Ha kettőt akarnánk,akkor 28-30 éves lennék amikor jöhetnének.

2013. febr. 19. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
45%

Szerintem, de csak szerintem:) a max

Nő: 35-37

Férfi: 40-43

(Amúgy ami nálam ideális, nő: 30-32, férfi: 30-35)

2013. febr. 19. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
75%

35 év felett a férfiaknál is előfordulhat a spermában genetikai hiba torzulás

szóval 40 felett már nekik sem nagyon kellene kivizsgálás nélkül gyereket nemzeni

2013. febr. 19. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
70%
Szerintem is pont ideális korban vagytok a babavállaláshoz! Nőknél én azt mondom, hogy az utolsó gyerek 35 éves korig legyen meg, férfiaknál 40. Később már tényleg túl nagy lesz a korkülönbség, meg minden téren túl nagy lesz a különbség, ami a gyereknek sem jó.
2013. febr. 19. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
88%
Szerintem mindkét nemnél kb. 40 éves korig.
2013. febr. 19. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
91%
Ma már annyira kitolódtak a határok a férfiaknál főleg, hogy nem azon kell aggódni hogy a nagyapjának néznek az oviban, hanem hogy megérd legalább a 18. születésnapját.
2013. febr. 19. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%

7

Azért ez még így nem igaz. Ha 40 évesen vállal egy férfi gyereket, akkor azért még 60 éves korában javában él. Sőt még 70 évesen is. Ha meg beteges, akkor vagy a gének, vagy a környezet, ez már 45-50 éves korában is előjöhet.

Nem azt mondom, hogy akkor vállaljanak gyereket, de szerintem 30-40 éves kor között bőven elég.

2013. febr. 19. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:

nő: 40

férfi: 42-43

2013. febr. 19. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
53%

Mi 9 éve vagyunk együtt a férjemmel...4 éve házasok vagyunk. Én 28, ő 30. Még egyökünk sem akar gyereket...félek, hogy soha nem fog eljönni az az idő amikor azt mondjuk oké, készen állunk...pedig az óra ketyeg, az idő nem áll meg...


nő: 34 év

férfi: 36 év


ettől idősebben semmiféleképpen nem fogunk bevállalni egy gyereket.

2013. febr. 19. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!