Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Vajon miért csinálja? Felsőbbr...

Vajon miért csinálja? Felsőbbrendűség, vagy mi baja lehet?

Figyelt kérdés
Van egy unokatesóm és elég érdekesen kezeli a facebookját.Mindig képeket rak ki ,de ha valaki komizik nem válaszol senkinek soha csak nyom el liket.Nem enged egy szülinapi köszöntést sem kiírni az üzenőfalára sőt semmit.Úgy kezi a facebookját mint a hirességek.Csak magát rakja ki pedig van gyermeke is .Miert ilyen furcsa?
2015. márc. 29. 01:02
 1/5 anonim ***** válasza:
64%
Mondjuk szerintem leszarja, a gyerekét meg nem akarja közzétenni, mert úgy gondolja nem a nagyvilágra tartozik.
2015. márc. 29. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem hiszem hogy leszarja mert szinte minden nap posztolgatja az idézeteit.
2015. márc. 29. 01:07
 3/5 anonim ***** válasza:
60%
Sok ismerősöm van, akik elvből nem raknak ki a gyerekről képet a facebookra. Semmi furcsa nincs benne. Az üzenőfalamra én se engedek semmit se posztolgatni. Akinek mondanivalója van, az keressen meg. Ha pedig telefonon vagyok és nézegetem a hírfolyamot, akkor én is csak a megosztás és a like-gombokat nyomogatom néha, bár én nem nyálas idézeteket szoktam.
2015. márc. 29. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
De jó én meg azt hitem ,hogy egy beképzelt sznob .
2015. márc. 29. 01:51
 5/5 anonim ***** válasza:
81%
Én elítélem azt, aki napi 500 képet posztol a gyerekéről. És nem azért, mert a kedves posztolón kívűl a kutyát nem érdekli, hogy Pistike kakilt, Pistike spenótot eszik, Pistike először találkozik fűszállal... Hanem a pedofilok, gyerekrablók dolgát könnyítik meg, mitöbb az orruk alá dörgölik az egészet. Nem tartom normálisnak az ilyen szülőt... A másik baj pedig az, hogy nem lájkolgat be mindent? Nem tudtam, hogy ez kötelező és ezek szerint ő sem olvasta ezt a pontot a facebook szabályzatánál. Szülinapi köszöntés: nekem is jobban esik, ha a barátaim felhívnak, és nem csak az üzenőfalamra pötyögnek 2 szót, amire bárki képes.
2015. márc. 29. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!