Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen férfi az ilyen?

Milyen férfi az ilyen?

Figyelt kérdés

Mostanában minden apró dolgon vérig sérdódik, de annyira, hogy napokig nem szól hozzám.

Tegnapi konkrét eset: megkívánta a csipszet, és teljesen bedurrant azon, hogy nem olyan fajtát vettem amilyet ő akart (nrm mondta a boltban hogy az nem jó ès hogy másikat akar, otthon kezdett el nekem pattogni).

Azóta nem szól hozzám, ma csináltam neki ebédet mire hazaért a munkából, halat, mert mondta hogy nagyon szereti, de én még sosem csináltam neki.

Most csináltam, nem evett belőle ráadásul ilyet mondott, hogy úgy nèz ki mint egy moslék (pedig nem).

Hogy kell az ilyet kezelni??? Most is ül a gép elött és nem szól hozzám vagy ha igen akkor is csak ocsmányságokat, szid...

Normális az ember?


2015. márc. 27. 17:55
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
böszme Feri... eddig bírtam a hozzászólásaid, de most mégis, miért kell itt románoznod? Tele vagy előítélettel?! Elmehetsz te is a 3,14-be!
2015. márc. 28. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:

Bunko tiszteletlen hianyzik a szeretet irantad.

Aki a chips miatt igy viselkedig tudja hogy nyeregben van.

Dobd ki a fenebe ne kakaskodjon erezze hogy te ertekes vagy.

2015. márc. 28. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:

Mindegy mi az oka....

az apám is ilyen volt, egész életében terrorizálta, aki a közelébe kényszerült.

Egyedül, halt meg az se tudom, mikor, miben, más se...

Hagy a francba a pasit, 10 hónapig bírt viselkedni, de már fárasztó neki, és kezded meglátni milyen is? Ilyen.

2015. márc. 28. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
Kezd a kamasz fiaddá válni. Nővérem 2 pasival is így járt. Talán ő hozta ki belőle mert szinte kinyalta a sgét a csávóknak. Nem szabad mert anyucinak fog tekinteni és gyerekként fog viselkedni.
2015. márc. 28. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!