Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen férfi az ilyen?

Milyen férfi az ilyen?

Figyelt kérdés

Mostanában minden apró dolgon vérig sérdódik, de annyira, hogy napokig nem szól hozzám.

Tegnapi konkrét eset: megkívánta a csipszet, és teljesen bedurrant azon, hogy nem olyan fajtát vettem amilyet ő akart (nrm mondta a boltban hogy az nem jó ès hogy másikat akar, otthon kezdett el nekem pattogni).

Azóta nem szól hozzám, ma csináltam neki ebédet mire hazaért a munkából, halat, mert mondta hogy nagyon szereti, de én még sosem csináltam neki.

Most csináltam, nem evett belőle ráadásul ilyet mondott, hogy úgy nèz ki mint egy moslék (pedig nem).

Hogy kell az ilyet kezelni??? Most is ül a gép elött és nem szól hozzám vagy ha igen akkor is csak ocsmányságokat, szid...

Normális az ember?


2015. márc. 27. 17:55
1 2 3
 1/24 A kérdező kommentje:
*sértődik, telefonról írtam
2015. márc. 27. 17:55
 2/24 anonim ***** válasza:
39%
Hát nem igazán normális viselkedés... Nem lehet, hogy valamlyen munkahelyi stressz miatt ilyen? Rajtad vezeti le. Vagy valami más probléma. Esetleg másik lány. Nem tudom, de nem normális.
2015. márc. 27. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
90%

Úgy néz ki, mint a moslék? Főzhet magának, ha akar. Vegyen magának csipszet, amilyet akar. A némaságot pedig előbb-utóbb megunja.


Nem kell kifogás, hogy lehet rossz napja van, hete, vagy hónapja. Nem te tehetsz róla.

Ez egy igazi bunkó.

2015. márc. 27. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
67%

Több lehetőség van

1. alapból rossz természetű örök elégedetlen, miután elmúlt a szerelem már nem lát rózsaszínben

2. már szeretni sem szeret Úgy értem a szerelem nem szeretetté alakult át)

3. másik nőt szeret

4. önbizalom hiányos, a problémáit másokra vetíti ki és másokkal is hasonlóan viselkedik

Persze tudni kéne mióta vagytok együtt, mikor kezdődtek a dolgok. Nézd meg, hogy beszél az anyjával, más családtagjaival, ha velük normális, akkor a pláne gáz. Ha régóta ilyen, kérdezd meg tőle, hogy szeretne-e veled közös jövőt, mert magától lépni nem fog, ha nem szeretne akkor is megvárja, hogy te lépj le, mert így lesz kényelmes neki.

2015. márc. 27. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
11%

Talan sokat stresszel a munkaja miatt.

Hagyd had eljen a maga kis vilagaban.

A szidasokat pedig engedd el a fuled mellett.

Ne idegesitsd magad rajta.

Nem eri meg.

Tapasztalatbol beszelek.

2015. márc. 27. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:

Tegnapelőtt, amikor még jóban voltunk, azt mondts hogy nagyon szerelmes belém.

10 hónapja vagyunk együtt

2015. márc. 27. 18:08
 7/24 anonim ***** válasza:
90%

Huha!

Olyan, aki az ido mulasaval meg ilyenebb lesz. Ismerek ilyet, legfeljebb ideig-oraig kepes alkalmazkodni, olyankor kenyerre lehet kenni, de ha hangulatba jon, akkor mindenki le van sajnalva. Ilyen mar lassan 70 eve.Valojaban csak magat szereti. Ha nem akarsz nagyon keseru jovot a leendo gyerekeidnek es magadnak, fogadj meg ket szot: lepj le!

2015. márc. 27. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
100%
Én biztosan nem maradnék egy ilyen hangulatember mellett. Nekem nincs arra szükségem, hogy indokolatlanul paraszt legyen velem bárki is. Nem viselném el. Ha neked ez kell, maradj vele. Szerintem ilyen helyzetben semmit sem számít az, hogy ő szeret-e, vagy sem. Különben sem mondani kell, hanem kifejezni a cselekedeteinkben.
2015. márc. 27. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim válasza:
81%
Ha arra gondolok, hogy neked mint nőnek milyen fájó érzés ez, még én nekem is rossz ez így olvasva, amit írtál. A kérdés az, h. miért viselkedik így, ha annyira szeret? Az írásodból az tűnik ki, hogy te normális vagy vele, nem ingerled.Érdemes megtudnod, hogy nem-e játszik szerepet valamilyen stressz az életében, ez igaz. Erre egy nyugodt időpontban rátérhetsz: Segíthetek neked valamiben drágám, olyan gondterheltnek tűnsz? De, ha csak ezt csinálja, akkor már gáz van. Vagy ha továbbra is mafláskodik. Mondd el neki az érzéseidet, hogy ez neked nagyon fáj, és ez boldogtalanná tesz. Ami fontos, hogy ha csak rövid ideje vagytok együtt és már ilyen, és nem akar változtatni annak ellenére, h. te kedves és jó vagy hozzá (ami írásodból úgy tűnik), gondold át, hogy később nem lesz-e még rosszabb. Ne vakítson el a szerelem, ésszel kell most gondolkodni. Nem vagy a kutyája senkinek. Gondold át, hogy van.e értelme összekötni egy ilyen emberrel az életed. Remélem sikerül megoldani a problémát. De ha nem, vedd figyelembe, amit írtam, és az előttem szólókét is. Szia.
2015. márc. 27. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
100%

Gondolom a megoldást Te is tudod. Vagy elviseled életed végéig, és ez csak rosszabb lesz, vagy tartod magad valamire és normális pasi után nézel.

Ez egy idióta és ha jól érzem van benne egy kis erőszakosság is.

2015. márc. 27. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!