Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen férfi az ilyen?

Milyen férfi az ilyen?

Figyelt kérdés

Mostanában minden apró dolgon vérig sérdódik, de annyira, hogy napokig nem szól hozzám.

Tegnapi konkrét eset: megkívánta a csipszet, és teljesen bedurrant azon, hogy nem olyan fajtát vettem amilyet ő akart (nrm mondta a boltban hogy az nem jó ès hogy másikat akar, otthon kezdett el nekem pattogni).

Azóta nem szól hozzám, ma csináltam neki ebédet mire hazaért a munkából, halat, mert mondta hogy nagyon szereti, de én még sosem csináltam neki.

Most csináltam, nem evett belőle ráadásul ilyet mondott, hogy úgy nèz ki mint egy moslék (pedig nem).

Hogy kell az ilyet kezelni??? Most is ül a gép elött és nem szól hozzám vagy ha igen akkor is csak ocsmányságokat, szid...

Normális az ember?


2015. márc. 27. 17:55
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:

Mi már több ideje vagyunk együtt, mint ti. De általános dolog, hogy a kapcsolat elején még mindenki a jobbik arcát mutatja. Gondolom nektek most jött el az idő, hogy egyre inkább elengedi magát.

Nem tudom, hogy szereted -e, de ha igen akkor próbáld ezeket megbeszélni vele, és ha sorozatosan ezeket fogja csinálni, akkor ne tűrd el.

2015. márc. 27. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
100%
Azt kihagytam, hogy persze, mindenkinek van rossz napja, de ha sorozatosan téged használ lábtörlőnek meg ilyeneket mond, akkor hagyd ott..
2015. márc. 27. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim válasza:
100%
Ja, és még valami: ne fájjon neked annyira, ha szakítanod kell vele. Főleg, h.ha próbáltál vele beszélni. Ha neki nem fáj, h. megaláz, akkor érted. Mindig ezt fogod kapni, és tönkre fogsz menni. De jól mondták az előttem szólók, de jól.
2015. márc. 27. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
100%
Már nem azért de én a barátnőmnek még egy rossz napomon se mondanám arra a kajára amit nekem csinált, értem fáradozott mégha úgyis nézne ki nem mondanám hogy egy moslék, hanem a magaslatig dícsérném. Gondold meg milyen ember mellett éreznéd jól magad nap mint nap..
2015. márc. 27. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
100%
Ha őszinte akarok lenni. Értelmes felnőtt kapcsolatban SOHA nem beszélnek így egymással. Értelmes felnőtt kapcsolatban a problémákat megbeszéljük, nem vádaskodunk. Fiatal még a kapcsolat, hagyd ott a faszba. Találsz nála érettebb férfit is, aki tud veled beszélni, tisztelni és szeretni téged.
2015. márc. 27. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
86%

Ahham. Szóval moslékot főzöl, k*cs*g vagy, mert rossz csipszet veszel, ocsmányságokat mond, és szid.

Hát én a helyedben már rég elküldtem volna a zsiráf román k**va édes anyjába a kis buzeránst. De a te dógod, nekem nyóc.

2015. márc. 27. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim válasza:
Vagy megjött neki :)
2015. márc. 27. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
Nem, nem normális. Majd ha észhez tért, próbálj vele elbeszélgetni, hogy mégis mi baja van, mi váltotta ki belőle ezt a viselkedést.
2015. márc. 27. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon szerelmes beléd és már 10 hónap után ilyen?

Basszus a férjem eddig 8 év alatt nem volt ilyen dedós mint ez, hány éves, 5? Sajnálom.

2015. márc. 27. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 A kérdező kommentje:
25 éves...
2015. márc. 28. 04:14
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!