Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Akik a párjukkal élnek kettesb...

Akik a párjukkal élnek kettesben! Mennyit költetek havonta ételre?

Figyelt kérdés
Mi a húst-zöldséget-gyümölcsöt egy olcsó, jó piacról vásároljuk, így havonta átlagosan 40ezer forintot költünk ételre (amibe beletartozik havonta 1x pizzázás, és ha netalántán nincs időnk főzni másnapra ebédet, párom kifőzdében ebédel).
2015. márc. 26. 12:27
1 2 3 4
 31/32 anonim válasza:
Nekünk kb.olyan 50-60ezer körül de ebbe az összegbe benne van 20ezer erzsébet utalvány is.
2015. ápr. 24. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/32 anonim ***** válasza:

Meg sosem szamoltam de sztem baromi keveset, mert en nem tudok fozni, o lusta fozni rengeteget melozunk es en egyebkent sem vagyok az eves hive:)Szoval a melohelyemen egy nap atszamolva 600 ft ot koltok kajara, hazefele szaraz kenyer crochette-et veszek ami kb 300 ft magyar penzre szamolva. Neha eszunk gyumolcsot ha eszunkbe jut es hetvegente rengeteget elverunk edessegekre (nutealla, m and m's, chips) illetve eljarunk etterembe.


Egyebeknt en vèkony vagyok, o normal testalkat, atlagon felul keresunk de nalunk szo szerint pang a huto. Tul.kepp nem is ertem minek van, van benne egy liter tej es 10 tojas, de azert naponta kinyitjuk mert mindketten elefelejtjuk h nincs benne semmi:-)))


Akkor vasarolunk es foz amikor baratok jonnek, de akkor is csak annyit amennyit megesznek:-))))))Ez nem sporolas, szimplan nem erdekel az eves mint olyan:-)))

2015. ápr. 24. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!