Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Akik a párjukkal élnek kettesb...

Akik a párjukkal élnek kettesben! Mennyit költetek havonta ételre?

Figyelt kérdés
Mi a húst-zöldséget-gyümölcsöt egy olcsó, jó piacról vásároljuk, így havonta átlagosan 40ezer forintot költünk ételre (amibe beletartozik havonta 1x pizzázás, és ha netalántán nincs időnk főzni másnapra ebédet, párom kifőzdében ebédel).
2015. márc. 26. 12:27
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
100%

Hááát, nem nagyon merek utána számolni, mert szerintem rengeteget, még úgy is, hogy egyébként nem vagyunk túlsúlyosak, sőt! Totál ideális a testtömegünk!

Alsó hangon napi 3600 Ft-ot kültünk (páromnak munkában 600 az ebéd, nekem 1000 + átlag napi 2000 ft reggelire, vacsira, kávé, stb apróságok). Azaz nagyjából havi 100-110 körüli összeget zabálunk fel. (Te jó Isten, most én magam is megdöbbentem... aham, tehát erre megy el a pénzünk... :D )

2015. márc. 26. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 anonim ***** válasza:
75%
nálun heti olyan 60 Eur, úgy hogy több napra főzök, nincs gyömülcs, desszert, édesség, Mc Donalds plusz elohelyen be van fizetve az ebédem havi 60 Eur, az heti 15 Eur(Németo)
2015. márc. 26. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! :)
2015. márc. 26. 13:15
 14/32 anonim ***** válasza:
100%
Én is azt mondanám, hogy olyan 50-70.000 között. Változó. Nem gondoltam egyébként, de pl. most hétvégén csináltam göngyölt húst rántva, sajttal, csak a hús volt 2.000 Ft, és ketten ettük 2 napig. Azért nem kevés. Szerintem be tudnánk sűríteni heti 10.000-be, de annyira nem is akarom nyomon követni. Férjem azt mondja, hogy a kaján nem akar spórolni, nincsenek luxus igényeink, de pl. ha megkívánunk egy pizzát, akkor szeretnénk megrendelni.
2015. márc. 26. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 anonim ***** válasza:
100%
Pontosan nem tudom megmondani, de havi szinten olyan 50-60 ezer megy el kajára nálunk kb. De ebben van kajarendelés is 1 hónapban 1-2x, meg nasi stb.
2015. márc. 26. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 anonim ***** válasza:
100%
Olyan 50 korul. Max 60. Mondjuk mi csak hust, zoldseget es tojast eszunk. Amugy biztos kevesebb lenne.
2015. márc. 26. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 anonim ***** válasza:
100%

Mi hóeleji nagy bevásárlással kezdünk, ebben vannak az egyéb dolgok meg a hosszan tárolható élelmiszerek.

Emellett a húst és a zöldséget külön vesszük, meg a reggelire való fogyódolgot (kenyér vaj szalámi gabonapehely nutella méz stb) a gyros, a pizza, a beülünk valahova vacsizni stb ami még külön van. Ezek kb heti 4-6 ezer forintot jelentenek pluszba.

Tehát olyan 40 körül kijövünk ketten.

2015. márc. 26. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 anonim ***** válasza:

Ez változó, de szerintem 35-40 körül.

És még így sem veszünk meg minden ennivalót amit szeretnénk, mert nem férne bele a keretbe.

Sőt ezt az összeget is próbálom valahogy visszaszorítani mert nagyon viszi a pénzt az étel, pénzből meg sajnos nincs sok...

Az ember az étkezésen tud a legjobban spórolni...

2015. márc. 26. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim ***** válasza:

Kifejezetten ételre nem tudom megmondani...

60-70-et költünk, ebben benne van a vegyszer( mosó, mosogatőszer, fogkrem tusfűrdő..dezodor..stb), papírárú..

Havi 1-2-szer eszünk gyrost, pizzaszeletet(200ft) kifőzdeben nem eszünk

Sörözünk, borozunk esténként Ez azért nekünk a havi ktsgvetést megdobja..

2015. márc. 26. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:
100%
Én kb havi 100 ezret koltok kettonk etkezesere. Ahogy elolvasgattam a tobbiek valaszat, radobbentem, hogy egy budos szavam sem lehet, szegyellhetem magam melysegesen, amikor barmilyen panasz is elhegyja a szamat. Tudom, hogy sokan nehezen elnek meg ebben az orszagban, de azt nem gondoltam volna, hogy a valaszadok kb95%a nagyjabol fele ennyibol eszik, mint en :( soha tobbe nem fogok panaszkodni az etel miatt!
2015. márc. 26. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!