Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy anyós =...

Miért van az, hogy anyós = gonosz boszorka?

Figyelt kérdés
Mindenben a kedvébe jártam fiam választottjának, éreztetve vele, hogy szívesen látjuk a családunkban. Amióta elvette, azóta gonosz anyós lettem. Soha nem szólók semmibe, amiben tudok, segítek. Az utóbbi időben ezek közül amit elfogad, az anyagi támogatás. Soha nem telepedtem rájuk, nem osztogatom az észt, kérés nélkül nem adok tanácsot. A támogatást természetesen elfogadja továbbra is, de mindent megtesz azért, hogy a fiamat ellenem hangolja. A fiam érdekében minden engedményre hajlandó vagyok, de úgy látom, minden kevés, neki valamiért a puszta létem irritáló. Most akkor szakítsak meg a fiammal minden kapcsolatot, hogy a menyemnek jó legyen? És akkor tényleg jó lesz neki? Vagy kössem fel magam (anyós úgy jó, ha porhanyós)?
2010. febr. 17. 14:06
1 2 3
 21/24 A kérdező kommentje:
Éss még 16:30-asnak külön: Akkor jön a fiam, amikor tud, van, hogy havonat egyszer, akkor is örülünk neki és nem teszünk szemrehányást. Nem vájkálunk az életükben, amit elmondanak, arra reagálunk. A karácsonyi ebéd természetes, hogy 26-án van, hiszen anyós vagyok (de ez sem fáj, ha lányom lenne, valószínűleg hozzám jönne 25-én). Tehát semmi olyasmi, amit felvetettél. E azért értem és köszönöm a segítő szándékot.
2010. febr. 17. 18:25
 22/24 anonim ***** válasza:
100%
Akkor jó :) Azért írtam, mert az én anyósom is jószándékú, csak sajnos ő ezeken a kérdéseken elbukik kapásból. Akkor ezek szerint az is kiderült, h nem az én anyósom vagy :)
2010. febr. 18. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
25%
Szia! Nem lehet, hogy a fiad folyton hozzád hasonlítja őt? Ez komoly gond szokott lenni. Szóval ha tényleg olyan kedves és nembeleszólós vagy, akkor max erre tudok gondolni. Esetleg a csaj alapbból utál mindnekit aki idősebb nála, vagy a saját szüleit utálja, és rajtad vezeti ki...
2010. febr. 18. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
100%
Az én Anyósom egy angyal. Egy férfit szeretűnk mind a ketten és ez ősszetart minket. Ha nem értűnk egyet megbeszéljűk. De az hogy mi igy viszonyulunk egymáshoz Abból is adódik hogy ilyen a természetűnk. Ha a menyed nem képes változni hagyd rá és ne tőrd magad. Az idő eldddnti hogyan alakul a kapcsolatotok.
2010. febr. 19. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!