Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit szólnál ahhoz hogyha a...

Mit szólnál ahhoz hogyha a sógorod ezt írná a párodnak?

Figyelt kérdés

Párom és én a jövőnk miatt úgy beszéltük meg hogy Ő külföldön vállal munkát.

Én itthon vagyok, itthon kapok kb 80-90 ezer között.

Úgy gondolom amíg van itthon munkám addig nem hagynám cserben a dolgot főleg hogy párom sem véglegesen akart külföldre menni, csak amíg az életünk nem kerül normális vágányra hogy legyen házunk, és egy kis félretett pénzünk hogy a baba vállalás is megfelelő legyen.



Elkezdett beszélgetni chaten a vőlegényem és a bátyja.

Mondta neki hogy küldjél már xy-al ( velem) egy kis pénzt anyuéknak mert nincs nekik. ( fiatalok mondhatni hiszen 50 évesek, de nem csak most nincs munkájuk hanem eddig is csak a gyerekekből éltek)

Mondta a párom hogy nem tud küldeni mert megvettük a csempét és a ragasztót meg a burkoló is jön majd dolgozni.

Rendben a párom közölte hogy mosott és megy mert össze kell hajtani a ruháját na és őt senki sem szolgálja ki.

Írja erre a testvére hogy elég baj az, miért nem vagy inkább egyedül, mint hogy egy két napig legyél valakivel.Jobban ellennél nem? Vagy csinálnál egy vállalkozást.


Persze a párom megírta hogy szeret engem, de engem akkor is dühít hogy mit képzel magáról a kedves testvére.

Mit szól ő bele más életébe??!!


2015. márc. 22. 13:42
 1/6 anonim ***** válasza:
39%
elárulod, hogyan kell a gyerekekből élni?
2015. márc. 22. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Szült az anyja halomra...nem bántom de ez az igazság! Párommal is nem egy hitelt vetettek fel, meg még tanulni sem tudott hanem 17 évesen munkába állt.


A hitelt pedig nem rég törlesztettük le

2015. márc. 22. 13:46
 3/6 anonim ***** válasza:
66%
Nekem kicsit összevissza az írásod. Most azt mondta a sógorod a párodnak, hogy minek van veled ha nem szolgálod ki, így egyedül is ellehetne? Ez a baj?
2015. márc. 22. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
És a párod mindezt megmutatta neked?
2015. márc. 22. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
64%

A második bekezdés első része totál feleslegesen lett beleszőve a sztoriba. Mintha nem is tudtad volna, hogy miről is akarsz kérdést kiírni, csak menetkôzben találtad volna ki, hogy végül merre kanyarítsd a mesét.


Na mindegy, ahogy a leendő sógorodnak nincs köze a ti párkapcsolatotokhoz, úgy neked sincs közöd a testvérek magánbeszélgetéséhez.

2015. márc. 22. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Most ezen mit nem lehet érteni? A férjed testvére régies felfogású, elvárná hogy kiszolgálják, ennyi. Le kell szarni aztán kész, mit idegesíted ezen magad?


Az meg hogy mit képzel... hát kinek mondja el őszintén a véleményét, ha nem a saját testvérének? Nem értenek egyet a dologban, ennyi, a világ megy tovább.

2015. márc. 22. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!