Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak esetében melyik az az...

Férfiak esetében melyik az az életkor, amikor kezdenek kiöregedni a házasodásból/családalapításból? És ha valaki 30-35 évesen is megrögzött agglegény, annál nincs valami 'gebasz'?

Figyelt kérdés
2015. márc. 22. 13:04
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
na, a 17-es válaszolóval kapcsolatban nem vagyok biztos, hogy agglegény lenne-e akkor is, ha nem lenne pénze.... Mert akkor valószínűleg örülne, ha valaki megpiszkálja...
2015. márc. 22. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:

"És ha valaki 30-35 évesen is megrögzött agglegény, annál nincs valami 'gebasz'?"


Ki tudja azt kivulrol megmondani? Eleg soknal van valami, gyermekkori trauma, szulokkel valo problemak, csalodasok fiatalon. Hogy ez gebasznak szamit azon lehet vitazni.

2015. márc. 22. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
17-esen én is jót vihogtam...Ismerek ilyen srácot, pár éve még ugyanilyen nagy volt az arca, 42-43 évesen viszont pánikolni kezdett, utódot óhajtott. Nagy nehezen talált egy 22 éves lánykát, aki még nem volt képben arról, hogy ő a legyet is röptében...Villámgyorsan elvette, meglett a baba, a lánynak pedig kezd kinyílni a szeme. Hogy mi lesz a vége, nem tudom, de annyira szánalmas az egész...
2015. márc. 22. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
0%
Ha az emberekre azt mondják nem állatok, legalábbis már nem állnak közel hozzá, akkor miért "gebasz" az ha valaki nem akar szaporodni és megmaradni 1 nősténynél? Akkor csak állatok...
2015. márc. 22. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:

Bioszból nem rémlik, hogy tanultuk, hogy van a házasságos szakasz. Szerintem veled van gebasz, vagy nagyon mélyvidéki vagy, vagy egy kicsit kettyós, hogy azt hiszed, mindenkinek ugyanaz az életútja.


Vannak boldogtalan házasok, és boldog egyedülállók is. És persze fordítva is. Nem mindenkiben jön meg a vágy az "utódra". Nem lenne semmi értelme egyikünk életének sem, ha mindannyian ugyanazt az utat járnánk be.

2015. márc. 22. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 A kérdező kommentje:
Nem vagyok mélyvidéki,sem kettyós,kedves besavanyodott 25.ös. :)
2015. márc. 22. 17:59
 27/28 anonim ***** válasza:
Besavanyodott. Mert szerintem a világ és benne az emberek sokszínűek.
2015. márc. 22. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 A kérdező kommentje:
Mindenki nyugodjon meg,attól megnyugszik. Nem akartam vitát kelteni,csak egy egyszerű kérdés.
2015. márc. 22. 19:05
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!