Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak esetében melyik az az...

Férfiak esetében melyik az az életkor, amikor kezdenek kiöregedni a házasodásból/családalapításból? És ha valaki 30-35 évesen is megrögzött agglegény, annál nincs valami 'gebasz'?

Figyelt kérdés
2015. márc. 22. 13:04
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
86%
Miért lenne gebasz? Nem mindenki egyforma.
2015. márc. 22. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 A kérdező kommentje:
Hát a férfiak is ugyanúgy kiöregszenek a házasuló korból idővel,mint a nők,nem?
2015. márc. 22. 13:08
 3/28 anonim ***** válasza:
74%
Ennyi erővel aki mindegy milyen nemű létére kora huszonévesen mindenféle anyagi háttér nélkül szülni/gyereket csinálni akar, annál nincs valami gebasz?
2015. márc. 22. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
100%

Akárhány évesen lehet házasodni. Vagy van rá törvény?

Én aggleány tervezek lenni 30-35 évesen, és nem érzem, hogy gebasz lenne. Ez az én utam.

2015. márc. 22. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 A kérdező kommentje:
Lehet h annál is gebasz van,de megköszönném ,ha a kérdésre válaszolnál.
2015. márc. 22. 13:11
 6/28 anonim ***** válasza:
78%
Válaszoltam: nem létezik "házasulandó" kor. Nem hiszem, hogy anyakönyvvezetőnél ki van írva, hogy csak 35 év alatt lehet házasodni. Azzal sincs baj, aki nem akar házasodni. Ha ezt nem akarod megérteni, akkor nincs válasz a kérdésedre.
2015. márc. 22. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
72%
Nem, semmi "gebasz" nincsen! Azzal van gebasz, aki ilyeneket kérdez!
2015. márc. 22. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
80%

A kérdése válaszoltam, csak te nem tudod értelmezni az iróniát.


A válaszom arra utalt, hogy az emberek különböznek, és mások szempontjából meg pont egy másik életút tűnhet különösnek, de valójában egyik sem furcsább a másiknál, és nem feltétlenül van gebasz egyikkel sem. Vagy ha igen, akkor igazából minddel van valami...


Neked mindent a szádba kell rágni amúgy?

2015. márc. 22. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
94%
Nincs megírva a Nagy Könyvben hogy mindenkinek húsz évesen kell megtalálnia az Igazit. Valaki negyven évesen is keresi. A szerencsés többségnek nincs joga elítélni azt aki még nem találkozott olyannal akivel szívesen összekötné az életét. Vannak akik keresgélnek, esetleg ahogy megy az idő leadnak az igényeikből és vannak akik nem. Van aki a mindennapok robotjába belesüllyedve észre sem veszi hogy az évfolyamtársai már régen családos emberek. Nincs senkivel semmi gebasz. Van aki nem a pár találásban szerencsés.
2015. márc. 22. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
100%

"Van aki a mindennapok robotjába belesüllyedve észre sem veszi hogy az évfolyamtársai már régen családos emberek."


És van, akit nem érdekel.

2015. márc. 22. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!