Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Családos férfiak, körkérdés:...

Családos férfiak, körkérdés: szabadidő, életkor, foglalkozás?

Figyelt kérdés

Mit dolgoztok?

Mennyi szabadidőt ad a munkátok napi,havi szinten (összes idő,amit nem munkával,kötelező háztartással,stb. töltötök)

Mennyi időt fordítotok a gyerekekre,párotokra (napi vagy havi szinten?)

Hány évesek vagytok?



2012. okt. 7. 16:42
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Az ér, ha a bátyám nevében válaszolok? :) Eléggé képben vagyok.


31 éves tanár, minden nap reggel 8-kor kezd, a suliba az út 40 perc neki. Heti 3 alkalommal esti gimnáziumban is tanít, ilyenkor este fél 9-re ér haza. Hétvégente sokszor dolgozatokat javít, összeállítja jövőhétre az óratervezetet, stb. Emellett felújítják a házukat, önerőből.

Egy gyerekük van, ő 3 éves. Szeret vele lenni, amikor az esti gimnáziumból hazaér, igyekszik a kislány lefekvéséig minél többet vele lenni, gyakran ő fürdeti. Még 4 hónap, és jön a kis tesó is. Hétvégente igyekszik többet lenni a gyerekkel, már amikor a munka, házfelújítás engedi.

A vacsorák mindig közösek, legalábbis a sógornőm mindig a testvéremmel együtt eszik, ilyenkor megbeszélik a napi eseményeket, problémákat. Minimum fél órát rászánnak erre, akkor is, ha semmi különös nem történt.

A hobbijaira most nincs ideje, azaz mindig is szeretett barkácsolni, most a házfelújítás közben van mit... Szeret még kisebb szobrokat faragni, olvasni, túrázni, biciklizni (ez néha most is megvalósul, ilyenkor biciklire pattan az egész család, hátra a kicsi, és pár órát tekernek).

Még kb. 1 év, és végeznek a házzal, akkor talán több ideje lesz.

2012. okt. 7. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Operatőr vagyok, napközben kb 1-2 óra szabadidő, ez idő alatt belefér egy ebéd, feleségemre az egész estét szentelem (elég hülyén hangzik ez a szó), gyerek még nincs.

36 éves vagyok.

2012. okt. 7. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Karbantartó vagyok egy nagynevű élelmiszer gyárnál.

Szerencsére 6-tól 14:30-ig dolgozom utána enyém a nap többi része (nem is cserélném le egy 8-tól 16-ig-os állásra többért sem)

Gyerek nincs még

Párom saját beosztását írja, így mindig délelőttös, szóval van időnk dögivel egymásra és később a gyerekre is.

27/31

2012. okt. 7. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Informatikus. Napi egy-két óra, hétvégén több. Az idő nagy részét, kivétel persze van, főleg hétvégén, mert egy kis egyedüllét azért nekem is kell. 35.
2012. okt. 7. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Mérnök,8-fél5ig meló.

Párom is így dolgozik ugyanitt ahol én.

Munka után együtt vagyunk mindig,eljárunk ide-oda,baráti társaságunk ugyanaz,együtt találkozunk velük.

30 vagyok,párom 26

2012. okt. 8. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Autóvillamossági műszerész, 26 éves, egy gyerek.

Heti 1 teljes nap (Vasárnap), kivétel, ha valamit csinálni kell a házon, és mindennap esténként 2-3óra. Szóval, sajnos nem sokat tudok a családommal lenni.

2012. okt. 8. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Én a férjem nevében válaszolok.

33 éves, raktáros egy alkatrész gyárban/forgalmazónál. 7-16 óráig van a munkaideje, de sokszor 5-6-ig marad, mert kell a túlóra sajnos. A maradék időben általában otthon van, néha elmegy a barátaival. Gyerek még nincs, de tervezzük 1 éven belül.

2012. okt. 8. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Ferjem apuka 3 gyerekkel van otthon egesz nap dolgozik ha a gyerekek suliban vannak a haztartas a haz koruli munka koti le. Eleg oreg a hazunk igy retgeteg munka van rajta ha megjovok mindig koszossan fogad eppen valamit javit csinal.

Szabadidejeben kicsi oreg kocsijat butykoli ill fiunkal zenel( regen sajat zenekara volt).

Vasarnap a templom elott es utan ott segit zene pakolas stb.vasarnap du csak kettonke a gyerekek vendegsegbe mennek minden vasarnap. ezen kivul minden nap eltoltunk egy par orat egggyutt kettesben .Ott van meg a sport, uszas , zeneiskola, szuli ert,fogorvos stb a gyerekekkel. Azt mondja a fizeto allasaban nem volt ilyen suru a programja mint amiota haztartasbeli.

En eleget keresek ahoz hogy megeljunk belole es igy jobb a gyerekeknek sajat apjuk van veluk mint egy idegen fizetett babysitter.

2012. okt. 11. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Azért, szépen éldegélnek az emberek. Jó nekik, bizti jól keresnek, megtehetik. Rendszer váltás előtt havi 250 óra meló, utána 300-350 óra meló. Már nem melózok. A nejem még havi 300 órát dolgozik. A gyerekek azért felnőttek. Családra annyi idő jutott, hogy találkozáskor felismertem őket. A gyerekeim ezt látva, nem is akarnak családot alapítani.
2012. okt. 11. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

10:30 a ferjem nem akar olyan apa lenni mint az apja volt.!!!akarja a gyerekeit latni minden nap es akarja tudni mi van a suliban.

En nem dolgozom soha heti 36 oranal tobbet a tobbit otthon PC teszem.Szerencsenk van ennyi es nem vagyunk gazdagok elelunk nincs luxus de inkabb luxus nelkul de an idonk egymasra.

2012. okt. 11. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!