Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Családos férfiak, körkérdés:...

Családos férfiak, körkérdés: szabadidő, életkor, foglalkozás?

Figyelt kérdés

Mit dolgoztok?

Mennyi szabadidőt ad a munkátok napi,havi szinten (összes idő,amit nem munkával,kötelező háztartással,stb. töltötök)

Mennyi időt fordítotok a gyerekekre,párotokra (napi vagy havi szinten?)

Hány évesek vagytok?



2012. okt. 7. 16:42
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%

- Vállalkozó vagyok, multimédia-fejlesztéssel foglalkozom, és az ügyfelekkel való egyeztetést leszámítva otthon dolgozom.


- A szabadidőm változó. Sűrűbb napokon reggeltől délutánig, kora estig dolgozom, lazább napokon csak délelőtt dolgozom, és a többi szabad.


- A szabadidőm 95%-át a feleségemmel és a pici gyerekeimmel töltöm. A feleségem is itthon van, és amíg én dolgozom, addig ő a háztartási dolgokkal foglalkozik. Amikor végzek, akkor mindent együtt csinálunk. Gyerekekkel játszunk, vacsorát csinálunk, eszünk, beszélgetünk, hülyéskedünk stb.

Persze el szoktam menni a haverokkal is sörözni meg sportolni, de az időmet legszívesebben a gyerekekkel és a párommal töltöm.


- 32 éves vagyok.

2012. okt. 11. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Az én férjemnek sokszor arra sincs ideje, hogy kialudja magát, nemhogy rám és a gyerekekre.

Szelvényező a foglalkozása. 10 munkanap után 4 szabadnapja van. Sokszor megy külföldre is, akkor 1 hónapig nem látjuk.

Amikor itthon van próbál a gyerekekkel és velem lenni, de a kertesházunk is sok munkával jár.

2012. okt. 11. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Mi értelme van úgy a családnak meg a gyerekeknek, ha az egyik szülő alig találkozik a házastársával meg a gyerekeivel? Szomorú, hogy ez milyen megszokott manapság. A szülő gyakorlatilag egyedül neveli a gyerekeit, mert a másik szülő alig találkozik velük.
2012. okt. 11. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
sajnos ez a mai vilag... nem csak Mo-n kulfoldon is pepitaban. Mindig mondom anyunak, neki sokkal konnyebb volt, mint az en generaciomnak. Igyekszem nem elkeseredni sokszor, de eleg nehez.
2012. nov. 22. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!