Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Téged is egyedül hagyott a...

Téged is egyedül hagyott a párod nőnap alkalmából? Hogyan teszed magad túl rajta?

Figyelt kérdés

Az enyém Elment edzeni. Tegnap csak a legjobb barátom hozott nekem virágot, párom akkor is dúvadként rohant el. Ma pedig ugye ez. Én próbálok nem arra gondolni, hogy egy szál virágnak is örültem volna, rendet rakok, főzök, Elmegyek kozmetikushoz.

22L



2015. márc. 8. 14:58
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%
Úgy teszem túl magam rajta, hogy egy kreált ünnep miatt, aminek személy szerint semmi köze nincs hozzám, nem várom el, hogy ajnározzanak. Ha március 10-én megy el edzeni az nem baj?
2015. márc. 8. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
91%

Szerelmem beteg,megy a hasa...ezért nem jött át,ezért csak apumtol meg 2 férfi ismerösömtöl kaptunk virágot-csokit!

Engem nem zavar ha a párom nem hoz virágot,vagy bármi mást...nem ezen múlik a kapcsolatunk

25/L

2015. márc. 8. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Engem is "itthagyott" és hazament, mert meccse van. Nagy dolog, reggel kaptam tőle egy desszertetés ennyi. Nincs ezzel semmi baj, azért egy nőnap nem egy olyan súlyú ünnep, mintha szülinapom lenne... Én is nő vagyok, de őszintén nem értem az itt feltett nem egy hasonló kérdést, mikor azon hisztiznek a nők, hogy nem olyan ajándékot kaptak, mint amit akartak...
2015. márc. 8. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim válasza:
0%

Engem is egyedül hagyott, és én nagy dolgot csináltam belőle. Az előttem szólók nem tudom miért tartják magukat nagyra azzal, hogy mit számít a nőnap???

Nyilván azért mondjátok ezt, mert hozzászoktatok, hogy nem kaptok semmi megbecsülést! A kérdezőnek: Becsüld meg magad annyira, hogy elküldöd a fenébe. Minek Neked egy dúvad???????????

2015. márc. 9. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Az enyém is edzeni ment. Aztan virágot hozott nekem és a lányunknak, a saját és a ket fiunk nevében :) 37N
2015. márc. 9. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

"Az előttem szólók nem tudom miért tartják magukat nagyra azzal, hogy mit számít a nőnap???

Nyilván azért mondjátok ezt, mert hozzászoktatok, hogy nem kaptok semmi megbecsülést!"


Nem, én például azért mondtam el, hogy megpróbáljak rávilágítani arra, hogy ez egy nem olyan jelentős nap, mint mondjuk egy szülinap vagy egy karácsony, mikor jogosan várjuk el, hogy a szeretteink velünk legyenek. Nőnapon jólesik egy kis köszöntés, de ennyi és nincss igényem arra, hogy 0-24 óráig körülrajongjanak, csak azért, mert nő vagyok.

Megbecsülést meg köszönöm, kapok az év további 364 napján is.

2015. márc. 10. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
100%
Számomra a nőnap nem jelentős nap" ünnep" és nem azért írtam h nem érdekel,mert nem kapok megbecsülést se semmi!Ilyen miatt nem küldeném el melegebb éghajlatra!
2015. márc. 10. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!