Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Téged is egyedül hagyott a...

Téged is egyedül hagyott a párod nőnap alkalmából? Hogyan teszed magad túl rajta?

Figyelt kérdés

Az enyém Elment edzeni. Tegnap csak a legjobb barátom hozott nekem virágot, párom akkor is dúvadként rohant el. Ma pedig ugye ez. Én próbálok nem arra gondolni, hogy egy szál virágnak is örültem volna, rendet rakok, főzök, Elmegyek kozmetikushoz.

22L



2015. márc. 8. 14:58
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
95%
Nem tartok nőnapot.
2015. márc. 8. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%

Én islert sütöttem, már csak azt várom, hogy kihűljön és akkor össze is lehet állítani. :(


Próbáld meg tényleg elfoglalni magad, nem olyan nagy dolog azért ez a nőnap.

2015. márc. 8. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
83%

Miért vagy együtt egy dúvaddal? Azért csak magadat hibáztathatod, ha nem tetszik és mégis vele maradsz.

Tudja a párod hogy neked fontos a nőnap? Megbeszéltétek? Ha nem, akkor mit vársz? Olvasson gondolatot? Megbeszélted vele tegnap, hogy figyelj Béla, ma ne menj már el, töltsük együtt a napot stb... Vagy csak duzzogsz otthon magadban, hogy nem találta ki?

Tényleg összeomlik a világ ha nőnapon nem történik semmi? Ez ilyen tipikus női hiszti (én is nő vagyok, de nem értem). A párod nem hagyott egyedül egyszerűen csak éli az eddigi megszokott életét, mert neki ez a nap olyan mint a többi, gondolom máskor is ilyenkor jár edzeni és az nem tart örökké.

2015. márc. 8. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 Andi80018 ***** válasza:
69%
Biztos kúrában van, és most nagyon edz! :-D Amúgy engem sem hat meg a nőnap nagyon.
2015. márc. 8. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
94%
Én nem igénylem, hogy velem töltse a nőnapot, ez nem olyan ünnep, mint a karácsony. Én is intézem a dolgaimat, meg ő is, és majd találkozunk. Virágot nem kapok tőle, mert neki a nőnap nem ünnep. Másoktól kaptam, és ő meg örül neki, hogy mások adtak nekem virágot, így nem maradtam virág nélkül :) Nem nagy ügy. Szerintem ne foglalkozz vele.
2015. márc. 8. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
10%
gratulalok te is jol tudsz part valasztani egy izomagyu bunko erzeketlen kigyurtat, mert vagany es jol nez ki, a kulsosegekre adsz, a rendes fiuk mint en meg szenvednek mert senki se akarja oket. hat azt mondom hogy MEGERDEMLED!
2015. márc. 8. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
A rendes fiúk nem mondanak ilyet. Ugyanolyan vagy, mint a pasija.
2015. márc. 8. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Mi tartjuk a nőnapot megsem csinalunk ekkora felhajtást.. Nem évforduló, szülinap, vagy akármi van
2015. márc. 8. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

Tőlem ma költözött el a volegenyem. Szerinted?

Bujj oda este a parodhoz, adj neki egy puszit és higgadtan mondd el, hogy jolesne a jövőben egy szál virág. Ennyi.

2015. márc. 8. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
szerintem se csinálj ebből akkora bajt.az már inkább az ahogy reagál a srác,hát az már vet némi kivetnivalót maga után,az én párom dolgozik ma,este jön haza 11 körül,mondta is neki se virágot se csokit ne hozzon nekem nőnapra.erre tegnap este kaptam egy doboz epert és pezsgőt amit együtt ettünk,ittunk meg.ne görcsölj rá annyira ezekre az ünnepekre,semmi értelme,nem ez ad egy jó kapcsolatnak tartós sikert.
2015. márc. 8. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!