Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Rossz döntést hoztam tizennyol...

Rossz döntést hoztam tizennyolc évvel ezelőtt. Mit tehetnék most, ötvenen jóval túl?

Figyelt kérdés

Ennyi ideje, hogy elváltam a férjemtől, otthagyva gyerekemet is. Hittem egy férfi ígéretének, ami nem is volt ígéret csak egy kétértelmű mondat. Ő nem vált el, nem hagyta el a családját. Egyedül maradtam. A lányommal soha nem alakult ki köztünk igazi anya-lánya kapcsolat. Szüleim már nem élnek. Senkim sincs. Nagyon megbántam már a válást. A volt férjemre nem mondhatok semmi rosszat. Jó férj és apa volt. Lányom kedves velem ha találkozunk, de nem az igazi. Nincs családom, nincsenek rokonaim sem. Akik vannak vagy nagyon távoliak, vagy nem állnak velem szóba. Ők helytelenítették akkori döntésemet.

Nem akarom a férfiakat hibáztatni, de úgy érzem hogy nem csak én vagyok a hibás. Nem kellene felelőtlenül ígérgetni egy nőnek.

Nem tudom meg nem történté tenni az elmúlt majd két évtizedet.

Egyedül mit tehetnék?



2015. márc. 5. 17:29
1 2 3
 21/26 anonim válasza:
74%

"Látszik, hogy a válaszadók többség vagy tudatlan gyökerekből, vagy tinikből áll."

Én leginkább csak egyet látok. Ő viszont nagyon be van sózva.

Szintén zenész?

2015. márc. 6. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
68%
A kérdező nem ítéletet kért. Azt mindenki megkapja MINDEN tettéért, bármily hihetetlen, de az itt most ítélkezők is. Minden tettünknek következménye van ok-okozati összefüggésben. Nincs kivétel. Azok válaszok kizárólag, akik azt próbálják keresni, mit tehet. Ma. Holnap. Nem tegnap.
2015. márc. 6. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
39%
Vess magadra... nem te vagy az akit sajnálni hanem a volt családodat akit otthagytál egy igérgető férfi miatt!
2015. márc. 6. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
17%

Egyébként el nem tudom képzelni hogyan képes bárki is sajnálni egy nőt, aki becsapta, megcsalta a férjét és otthagyta a gyerekét.

Az ilyen max azt érdemli, hogy leköpjék, nem hogy babusgassák meg tanácsokkal lássák el.

2015. márc. 6. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
54%

24: te hülye vagy, ha nem tűnt volna fel senki se sajnálta a kérdezőt, de ahogy fentebb is írták nem ítélkezést kért a kérdező, hanem tanácsot.

És egyébként megnézném, hogy a válaszadók közül, akik itt megannyian ítélkeztek ti közületek hányan voltak mindig is hűségesek és hányan nem dőltetek be üres ígéreteknek.

Aztán gondolom nem díszből nevelte az apa a lányát, az "otthagytam a gyermekemet" mögött nem feltétlenül az áll, hogy a gyerektől is elvált, és a büdös életbe soha nem foglalkozott a kérdező a 20 év alatt a gyermekével, vagy épp rá se nézett. Az apától vált el. Ja, tudom itt egy nő se vált el se, sőt egy pasas se. Mi a problémátok? Hogy így döntött nem az anya nevelte a gyermeket, hanem az apa? Honnét a jó büdös francból tudjátok, hogy miért döntöttek így akkor inkább? De mindenkinek nagyon grat! / Mielőtt kitalálnátok ilyesmi közös döntés alapján történik. De ez gondolom senkinek se jutott el az agyáig. /

2015. márc. 6. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
39%
24 -ki sajnálja? és nem is kérte. Hogyan tovább? az a kérdés. Miután mindenki gondosan megkövezte, erre próbáljunk rátérni. Persze erre a kérdező együttműködése is kellene. Ha még nem halt bele a kövezésbe, jelentkezzen, akár privben
2015. márc. 6. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!