Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért akarnak a pasik sokkal...

Miért akarnak a pasik sokkal jobb partnert, mint amilyen ők maguk?

Figyelt kérdés

Sokaknak nincs elég önkritikája. NEm vagyok csúnya lány, de azért mégsem nézem ki magamnak XY-t, akiről tudom, hogy sokkal jobb illik hozzá mint én.

Most írhatjátok, hogy nem a külső számít..de azért elképesztő, hogy néha milyen ronda pasiknak micsoda elvárásaik vannak..úgy, hogy lelkileg sem tudnak pluszt adni.


2010. febr. 14. 14:35
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
Pont erről szól az önkritika,hogy mindenki lássa be végre,hogy ő sem hibátlan.Tudod,nem csak a tinik érzik felsőbbrendűnek magukat attól,hogy jól néznek ki.A legtöbb az átlagnál valamivel jóképűbb pasi,és csinosabb csaj eljátssza ezt a felsőbbrendű vagyok szerepet,tisztelet a kivételnek.Ráadásul még a kevésbé jóképű pasik is úgy válogatnak,mintha legalábbis Adoniszok lennének.Ha néhányan lejjebb adnának a fene nagy elvárásaikból,talán kevesebb egyedülálló lenne.
2010. febr. 15. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!