Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért akarnak a pasik sokkal...

Miért akarnak a pasik sokkal jobb partnert, mint amilyen ők maguk?

Figyelt kérdés

Sokaknak nincs elég önkritikája. NEm vagyok csúnya lány, de azért mégsem nézem ki magamnak XY-t, akiről tudom, hogy sokkal jobb illik hozzá mint én.

Most írhatjátok, hogy nem a külső számít..de azért elképesztő, hogy néha milyen ronda pasiknak micsoda elvárásaik vannak..úgy, hogy lelkileg sem tudnak pluszt adni.


2010. febr. 14. 14:35
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
100%

A külső fog meg a belső tart meg. Én így vagyok vele. Igaz nő vagyok, de ez így van.

Persze ha valaki jobban megismer egy számára nem annyira vonzó embert, lehet belőle kapcsolat, mert a szerelem megszépít, de nem adnak általában az emberek egy csepp esélyt se annak, aki kicsit se tetszik neki.

2010. febr. 14. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:

Én egy MG sportautót akarok vezetni (24 milla az adott típus), Erdei kastélyban akarok lakni ahol tó is van, és saját repülőteret akarok. Egy vasam sincs hozzá, de attól még akarhatom ezeket a dolgokat.


Végülis mennyire életszerű az, ha egy pasi azt mondja: Nem vagyok jóképű sem izmos, sőt eléggé csúnya vagyok, akarok egy hozzám hasonló nőt...

Ilyen nincs! Mindenki a lehető legjobbat szeretné, függetlenül a realitásoktól.


Szegényből is lehet gazdag, ronda pasinak is lehet álomszép nője. Ha az ember meg sem próbálja, akkor eleve elveszett!

2010. febr. 14. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:

A lányok is sokkal jobb pasit akarnak mint maguk csak kicsit másképp.


Itt is evolúciós okok vannak oda-vissza.


A pasi külalakra mozdul rá.

Ezzel szembe a nőnél már eléggé előtérbe helyezkedik az egzisztencia egy bizonyos kor után. Ilyenkor egzisztenciálisan a nők sokkal jobb pasit választanak mint maguk. :)

2010. febr. 14. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
Persze,hogy mindenkinek akadnak bizonyos elvárásai.Ez elvileg természetes dolog.Csakhogy a mai világban sokaknak igen magasan van a mérce,és elfelejtik,hogy bennük is van néhány hiba,ők sem tökéletesek.Így telnek-múlnak az évek,várnak a hercegre fehér lovon,vagy a királykisasszonyra,aki gyönyörű és tökéletes.Aztán felébrednek 40 éves korukban egyedül,egy üres lakásban.Megérdemlik a sorsukat.
2010. febr. 14. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:

Én is egyet értek azzal h túl magasan van náluk a mérce! Ők meg nincsenek olyan színvonalon, túl kritikusak, mindenben meglátják a rosszat, a jót meg nem, görcsölnek a csaj külsején. Tehetik, de sose lesznek boldogok, mert mindig elégedetlenek lesznek. Oké törekedjünk a legjobbra, de azt senki ne higgyje h egy átlag pasinak egy jó nővel működni fog a kapcsolata. Olyat vonzol be amilyen te vagy!


A legszebb mikor a pasi olyan nőt akar h csinos legyen, házias meg hűséges:D röhögnöm kell! És ő mit nyújt cserébe? Pénzt? Ugyan már onnan is lelépnek a csajok, ha találnak egy másik gazdag, de kedvesebb pasit.


Szerintem akinél ennyire számít a külső, az meg is érdemli, ha csak a pénze kell a csajoknak! Szerintem így van egálba. Az ilyen pasiknak sokat kell még tanulniuk, hosszú utat kell bejárniuk, mire rájönnek dolgokra. Addig meg had álmodozzanak, mig bele nem lóg a bilibe a kezük.


Háh, jó csaj kell nekik, de mikor a pénzéért szeretik, akkor minden csaj szemét. Miért? ők választották a nagyon csinos csajt!


Szerintem jobb egy átlagos kedves pasi, mint egy nagyképű kritikus.

2010. febr. 14. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 duhaj ervin válasza:
Ugyan már! Nekünk nőknek...?Nézzünk a tükörbe!
2010. febr. 14. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
Pasiknál nem olyan fontos a külső, mint a nőknél. Egyébként attól, hogy nem válogathat az ember, még lehet ízlése.
2010. febr. 14. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
Fontosabb, hogy jól érezzék magukat együtt, mint az, hogy az idegenek szerint, akik rájuk pillantanak, jól mutassanak egymás mellett.
2010. febr. 14. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
Hülyeség a pasiknál a külsőt nézni,mert szép pasi nincsen,legalábbis nekem egyik se jön be XD 19/F
2010. febr. 14. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
"Sokaknak nincs elég önkritikája."Nem akarok kötekedni de nagyon sok lánynak sincs önkritikája,nem beszélve arról,hogy attól még hogy egy lány szép az nem jelenti azt hogy felsőbbrendű is!Én úgy veszem észre,hogy a szép lányoknak(tinikre gondolok)kialakul egy hamis felsőbbrendű érzés,pedig gondolnia kéne rá,hogy ő is meg fog öregedni és belőle is egy csúf,ronda öregasszony lesz,aki majd a kutyának se kell!A szépség mulandó,mulandó dolgokra pedig nem érdemes büszkének lenni...
2010. febr. 15. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!