Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért akarnak a pasik sokkal...

Miért akarnak a pasik sokkal jobb partnert, mint amilyen ők maguk?

Figyelt kérdés

Sokaknak nincs elég önkritikája. NEm vagyok csúnya lány, de azért mégsem nézem ki magamnak XY-t, akiről tudom, hogy sokkal jobb illik hozzá mint én.

Most írhatjátok, hogy nem a külső számít..de azért elképesztő, hogy néha milyen ronda pasiknak micsoda elvárásaik vannak..úgy, hogy lelkileg sem tudnak pluszt adni.


2010. febr. 14. 14:35
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
24%
Mert nekik is van ízlésük.Egyébként szép pasi nincs.
2010. febr. 14. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
66%
A szép nők többségének azon kívül,h kicsit jobban néz ki más érdeme nincs.Csak elvárásaik vannak,egyébként csak lelki és anyagi mínuszt okoznak.Különben meg relatív kinek mi a szép.
2010. febr. 14. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%
Persze, hogy nincs szép pasi. A szép jelzőt nőkre szokás használni, mi, férfiak inkább jóképűek vagy elegánsak vagyunk.
2010. febr. 14. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%
A pasik legtöbbjének csordultig van önbizalma.
2010. febr. 14. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
75%
Nem értem a logikádat. Elítéled ha egy ember az elérhető legjobbra törekszik? Nem mindig a legjobb pasi kapja meg a legjobb nőket. Saját tapasztalat, hogy a humor pl. igencsak megnyerő tulajdonság, amit a lányok szeretnek :)
2010. febr. 14. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
83%
jajjajj, a csúnya pasik tudják legjobban lepattintani azzal a csajt, hogy "nem vagy elég szép"...átlagos arcom van, semmi extra, nem vagyok kövér, nem vagyok sovány;próbálok igényesen kinézni...aztán volt olyan régesrég :), hogy egy kifejezetten majomarcú hapsi a mosdóból lépett le egy semmi szó nélkül. Fel akartam hívni, hogy beleröhögök a telefonba, de még azt se vette fel. Bóknak vettem, hogy ennyire fél megismerni:DD Sokan "válogatnak" és topmodellekre várnak. Várjanak csak, én azt mondom! :))
2010. febr. 14. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%
Mindenki a legjobbat akarja magának, ez lenne a normális hozzáállás. Ki akarna maga mellé egy ronda pasit/nőt akire ránézni is rossz? Tök mindegy milyen belül, ha ronda akkor az sem számít sokat.
2010. febr. 14. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
Feltettél egy kérdést, és benne volt a fordítottja is - a lányok is mindig a nekik legjobban tetszőt akarják maguknak. Megkérdezed, hogy a fiúk miért akarják azt, aki tetszik nekik?
2010. febr. 14. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
83%
A nők sem különbek.Sokuknak sem önbecsülésük,sem önérzetük nincs.Ha egy pasinak elég vastag a pélnztárcája,minden kívánságát teljesítik.Az első este ágybabújnak vele,úgy viselkednek,mint egy szajha.Mit várnak akkor a férfiaktól?
2010. febr. 14. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
84%
én meg úgy vagyok vele, hogy elég buta az a pasi aki hagyja magát meg a pénztárcáját kihasználni. Egy ideig elmehet a dolog, de aki nem pattintja le az ilyen jellegű lányt, az "amilyen virágot szakított, olyant szagol"....
2010. febr. 14. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!