Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Én lennék tolakodó, és értetlen?

Én lennék tolakodó, és értetlen?

Figyelt kérdés
300km re lakok anyukáméktól,és kocsi nincs,mire vonattal odaérnék már dél lenne. Anyukám fel van háborodva,hogy miért akarok ott aludni,délután induljak haza. Valahol félúton ragadnék éjjelre.
2015. márc. 4. 17:43
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
Fogalmam sincs minek kellettem neki. Ha engem is megkérdeztek volna,azt választottam volna,hogy adjon örökbe.
2015. márc. 4. 22:52
 12/18 anonim ***** válasza:

Sajnálom.Átérzem a helyzeted,az enyém is hasonló bár azért más.De egész életemben hiányoltam hogy nincs igazi anyukám,és irigykedve néztem mikor mások boldogan sétálnak,beszélgetnek az anyukájukkal.Nekem a férjem betöltötte ezt az űrt,de azért mindig érzem a hiányát.

Ha takaríási kényszere van,az sajnos betegség,amit kezeltetni kellene.Láttam erről filmet is,esetleg nézz utána a neten,mert ez nagyon nem normális ha valaki emiatt elutasítja a gyermekét... :-(

2015. márc. 4. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:
Esély sincs,h kezeltetni fogja magát,hiszen még azt se látja be,h ő nem stimmel. Szerinte én és az egész világ vagyunk értetlenek.
2015. márc. 5. 11:02
 14/18 anonim ***** válasza:
És apukád? Ő mit szól ehhez?
2015. márc. 5. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:
Nem él már.
2015. márc. 5. 18:55
 16/18 anonim ***** válasza:
szomorú, de én így nem látogatnám meg.
2015. márc. 6. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

Vegyel hajhalot... :-/

Jobb otletem nincs. Sajnalom, h ennyire nem kivancsi rad.:(

2015. márc. 6. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:
Nem látogatom meg. Ennyi. Beleuntam végleg.
2015. márc. 6. 23:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!