Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem tolakodó? Részletek lent.

Nem tolakodó? Részletek lent.

Figyelt kérdés
3 hónapja vagyok együtt a barátommal, az anyukájával azóta vagy 3szor találkoztam, de már régebbről ismerem. Barátom szerint kedvel, szeretném erősíteni a jó viszont, arra gondoltam, hogy sütök süteményt és viszek neki is. Nem tartana tolakodónak? KÖszi.
2012. okt. 10. 16:14
 1/7 anonim ***** válasza:
Ez nem tolakodó. Ha meglátogatod őket, akkor vigyél. Biztos örül majd neki. :)
2012. okt. 10. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nekem, mint fiús anyukának jól esne, szerintem egyáltalán nem tolakodó, hanem nagyon aranyos.
2012. okt. 10. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Okés, köszi szépen, akkor már csak azt kell kitalálnom mit süssek...:) vmi ötlet? :D
2012. okt. 10. 16:43
 4/7 anonim ***** válasza:

Nem tolakodó, de úgy vidd, hogy ne azt mondd, hogy kizárólag neki sütötted, hanem mond azt hogy "Kicsit sokat csináltunk anyuval és gondoltam hozok egy kis kótolót."


De ezt se vidd túlzásba. Tehát ha a fiú sem vitt semmit a te szüleidnek, akkor ez a süti legyen az egyetlen, amit te viszel "ajándékként". Legközelebb csak az után vigyél bármit, mikor már a fiú is visz valamit a szüleidnek...


Én ajánlom a kókuszkockát, vagy kókusztekercset, raffaelo, zserbó, fanta szelet, színes barack, női szeszély, stb :)))

2012. okt. 10. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

süss muffint. könnyű, gyors, finom :)

örülj, h kedvel az anyóspajti.

2012. okt. 10. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Köszi négyeske !


csurog a nyálam...megyek édességet keresni a spájzba..:))

Ettől függetlenül, nagyon jó a válaszod.


Puszi:mis Röfi

2012. okt. 10. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
KÖszi, majd írok melyik mellett döntöttem :) Legyen szép napotok!
2012. okt. 11. 11:19

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!