Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Tolakodó vagyok, túl segítőkész?

Tolakodó vagyok, túl segítőkész?

Figyelt kérdés
Pl ha valaki megkér valamire, akkor igyekszem azt megtenni h nincs is kedvem hozzá, és a lehető legjobban elvégezni a munkát. Ritkán mondok nemet, szeretek segíteni. Kicsit félek is néha, hogy kihasználhatnak, de kezd kifejlődni az érzékem az ilyen típusú emberekhez. Néha kicsit soknak érzem magam, észreveszem, más sokkal lazábban is tudja venni a feladatait, és nem lesz gond ebből a lazaságból. Én meg mindig félek, hogy valamit elrontok.
2013. febr. 25. 21:25
 1/2 A kérdező kommentje:
Tőkéletesen igyekszem végezni a munkámat, felelősségteljesen, ha ez nem is mindig sikerül.
2013. febr. 25. 21:26
 2/2 anonim ***** válasza:
Na és ez miért baj? Nem kell minden embernek önzőnek lennie aki csak magára gondol. Csak arra figyelj hogy ne tudjanak kihasználni.
2013. febr. 25. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!