Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek, hogy ne dühődjek...

Mit tegyek, hogy ne dühődjek fel a tolakodó természetén?

Figyelt kérdés

Keresztanyám örökké faggat mindenféléről, hogy hányast kaptam ebből és abból, miért nincs pasim, mikor randizok már, mennyi pénz kaptam a ballagásomra és kitől, ki mit csinál a családban stb.

minden részletre kíváncsi, és nagyon megsértődik, ha nem mondom el.

kedvelem, mert egyébként vicces, meg minden, de nagyon pletykás.

és utálom, hogy nincs benne tapinmtat, és tolerancia.

hogy lehet kibújni a kérdések elől? akinek van hasonló rokona,hogy oldotta meg?

én szinte naponta összefutok vele, mert egy utcában lakunk, szal nehéz lenne nnem találkozni.

19/L


2011. júl. 8. 22:45
 1/5 anonim ***** válasza:
adj rövid és egyszerü válaszokat a kérdéseire hátha észreveszi magát.A dolgaidat meg ne mond el neki,ha pletykás.
2011. júl. 8. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
0%
Mondj neki valótlan dolgokat, amik nem is igazak, meg mindenki tudja, hogy nem igaz, és mikor elkezd pletykázni, kinevetik, meg megmondják neki, hogy hüje, hogy ilyeneket kitalál, és majd észreveszi magát, hogy veled ne hüjéskedjen.-). Pl. mond neki, hogy háromasbam randiztok, bevettetek még egy csajt, vagy hogy kivágás előtt állsz a suliban, mert sokat hiányzol...
2011. júl. 8. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

de ilyeneket minek mondjak? hogy az egész rokonság elhiggye, és az terjedjen rólam, mekkora selejt vagyok? O.o

bocsi, de ez sztem nem jó, hogy beállítom magam q-vának, meg bukott sz@rnak :S

...és nem is hinné el :S

2011. júl. 8. 22:57
 4/5 anonim ***** válasza:
De legalább rájönne, hogy zavarnak a kérdesei. Én ráztam már le így kíváncsi személyt, és szépen le is nyugodott. De ahogy gondolod.
2011. júl. 8. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
hát sztem meg nem jó, mert akkor azt mondaná mindenkinek, hogy 1 hazug vagyok.
2011. júl. 8. 23:05

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!