Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Nem hallgat rám...

Mit tegyek? Nem hallgat rám senki?

Figyelt kérdés
Na szóval az van hogy anyukámék elváltak és anyu talált magának egy barátot 110km-erre apukámtól.És hozzá költöztünk,eleinte tetszett meg minden de ma már egyszerüen utálok itt lakni,de anyukám nem hajlandó elköltözni.A barátja akivel elünk már többször is (6) öszevesztek és az összes alkalommal anyu fejébe vette hogy elköltözünk vissza a mamához.De egyszerűen soha nem költözünk,mert valahogy csak rászedi anyut hogy maradjunk.Mama is már nem érti az egészet mert anyuék nem illenek egybe és ezt ő is tudja de nem képes szakítani a barátjával.És én már nem bírom egyszerűen utálok itt lakni és hétvégente ugy megyek a mamához hogy végre megszabadultam otthonról.De hiába mert aztán megint vissza kell mennem és utálok ott lakni.Anyu barátját pedig rühellem.Mama egyfolytában biztat hogy majd középiskolába majd elmegyek oda ahol ő lakik de én nem birok ki még 2 évet.Anyu pedig nem hajlandó meghallgatni engem.De viszont én nem akarok itt lakni. Mit tegyek? Mit tegyek hogy elköltözzünk?
2015. márc. 4. 11:15
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
ne etessétek a trollt, nézzétek már meg a korábbi kérdéseit meg válaszait, akkor 14, és szenved, mikor Kelemen Anna...
2015. márc. 4. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Utolsó kommentelő: nem értem mibajod
2015. márc. 7. 19:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!