Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Miért van az, hogy engem...

Miért van az, hogy engem senki nem hallgat meg?

Figyelt kérdés
Egy elég rossz korszakot élek most lelki problémáim vannak... De engem senki nem hallgat meg,de én legyek mindenkinek a lelki szemetese de ha én szeretném valakinek elmondani a problémáim az már senkit se érdekel.. Tudnátok segíteni? :(

2014. febr. 5. 21:28
 1/7 anonim ***** válasza:
Aki nem hallgat meg csak azt várja el hogy te hallgasd meg, az nem barátod csak kihasznál. Ha csak ilyen ismerőseid vannak akkor azt jelenti mindenki kihasznál. Ez pedig azt jelenti, hogy ezekkel az emberekkel közölnöd kéne a tényállást hogy ez van és zavar, ha nem képesek megérteni akkor meg hanyagold őket. Szomorú meg kegyetlen de ez van. Én is ugyanebben a helyzetben voltam/vagyok és pár év után kénytelen voltam ezt tenni.
2014. febr. 5. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Írj bátran!
2014. febr. 5. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Miben tudunk segíteni?
2014. febr. 5. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ha mást nem is tudok tenni, de "meghallgatlak" :)
2014. febr. 5. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Egyébként írhatsz nekem is ha gondolod.
2014. febr. 5. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Szia! Írj bátran! Ha tudok, segítek. :-) Csak fel a fejjel!
2014. febr. 5. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Az biztos nem barát aki nem hallgat meg téged. nekem is volt ilyen időszakom. Megértelek! Szerintem írd le add ki magadból. ha nincs senki a napló írás pillanatnyilag megoldás. Akár nekem is írhatsz.
2014. febr. 16. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!