Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Nem hallgat rám...

Mit tegyek? Nem hallgat rám senki?

Figyelt kérdés
Na szóval az van hogy anyukámék elváltak és anyu talált magának egy barátot 110km-erre apukámtól.És hozzá költöztünk,eleinte tetszett meg minden de ma már egyszerüen utálok itt lakni,de anyukám nem hajlandó elköltözni.A barátja akivel elünk már többször is (6) öszevesztek és az összes alkalommal anyu fejébe vette hogy elköltözünk vissza a mamához.De egyszerűen soha nem költözünk,mert valahogy csak rászedi anyut hogy maradjunk.Mama is már nem érti az egészet mert anyuék nem illenek egybe és ezt ő is tudja de nem képes szakítani a barátjával.És én már nem bírom egyszerűen utálok itt lakni és hétvégente ugy megyek a mamához hogy végre megszabadultam otthonról.De hiába mert aztán megint vissza kell mennem és utálok ott lakni.Anyu barátját pedig rühellem.Mama egyfolytában biztat hogy majd középiskolába majd elmegyek oda ahol ő lakik de én nem birok ki még 2 évet.Anyu pedig nem hajlandó meghallgatni engem.De viszont én nem akarok itt lakni. Mit tegyek? Mit tegyek hogy elköltözzünk?
2015. márc. 4. 11:15
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
42%
Miért nem most költözöl a mamádhoz? Vagy édesapádhoz?
2015. márc. 4. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Költözz a mamádhoz vagy az apukádhoz.

Az szerintem nem várható el, hogy elhagyta ezért a barátját anyukád. Ahogy írod, először te is örültél a költözésnek. Az nem megoldható, hogy össze-vissza költözködünk.

2015. márc. 4. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
14 éves vagyok nem igazán költözhetek mamához merz ausztriában dolgozik hétvégente van itthon,apukám pedig németországban dolgozik ő pedig 2 hete te van itthon
2015. márc. 4. 11:32
 4/12 anonim ***** válasza:
Ha tudsz németül és a szüleid beleegyeznek, akkor talán megoldható, hogy szeptembertől ott járj általánosba.
2015. márc. 4. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Mármint a nagymamádnál.
2015. márc. 4. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Hát eleve iskolás gyerekkel költözködni 100 km-re.. miért nem a pasi jött közelebb? Vagy neki volt háza?

Anyukádnak mondtad már ezt, amit leírtál? Mondd el, hogy neked is rossz ha ők veszekednek és ha őt szomorúnak látod.

Hidd el, a felnőttek furák, sok dolgot eltűrnek, de ha a gyerekük boldogtalan, vagy számára ilyen nyilvánvaló, hogy rossz a felnőttek kapcsolata, akkor felnyílik a szemük.

2015. márc. 4. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
2-esmnek igaza van, költözz mamádhoz vagy apukádhoz ha ez így nem felel meg. Egyébként mért rühelled anyukád barátját ennyire?
2015. márc. 4. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

na jó, krdés: mi a tökömet csináltál eddig, hogy 14 évesen van még két éved hátra az általánosból?

Kamukat gyártottál főállásban?

2015. márc. 4. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Anyukad elturi a palit, mert nem igazan akar a mamadhoz koltozni, inkabb marad a palija hazaban. O dontese, viszont szomoru, hogy teged kitesz a sok veszekedesnek. Elso lenne a gyerek, utana egy pasi.
2015. márc. 4. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Kérdés, hogy min vesznek össze, és mi miatt utálod? Mert nem mindegy, hogy amiatt utálod, mert ő nem az apád, vagy amiatt, hogy mondjuk zaklat. És az sem mindegy, hogy apró dolgokon vesznek össze, ami minden kapcsolatban megtörténik, vagy ok nélkül összebalhéznak, vagy mindig valami olyat tesznek, ami miatt a másik joggal dühös...
2015. márc. 4. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!