Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem kellett volna szólni...

Nem kellett volna szólni anyósnak? Te szóltál volna?

Figyelt kérdés
Szóval voltam egy próba munkán,volt jópár jelentkező az állásra.Mint késöbb kiderült,hogy az anyós ismeri a tulajt.Kérdezte hogy szóljon e,az érdekembe.Majd sokat agyaltam rajta,hogy hát ha biztosra akarunk menni,és nagyon kell a munka,akkor lehet nem ártana a protekció,mert közel sem biztos,hogy rámfog esni a választás.Viszont én elég siker orientált vagyok,olyan értelembem,hogy nekem már az is önbizalmat ad,ha saját magam szerzem meg az állást.Lehet hülyén gondolkodom erről a dologról és nem kellene ezen agyalnom.Te szóltál volna neki?
2015. márc. 3. 14:33
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:

Én is protekcióval kerültem be a jelenlegi munkahelyemre 7 évvel ezelőtt.


Ennél a cégnél nem szokás meghirdetni az állást, inkább ajánlások alapján lehet bekerülni. Nekem a nagybátyám dolgozott itt, és amikor hallotta, hogy lesz egy új munkakör, rögtön beajánlott. Be is hívtak, felvettek próbaidőre.


Nem szoktam titkolni, hogy én protekcióval kerültem be ide. Igen, kellett a hátszél az induláshoz, de a munkát megtartani nekem kell, ha nem teljesítek, elküldenek. Úgy érzem jól beváltam, nem hoztam szégyent a nagybátyámra sem. Egyébként sosem éreztem ennek hátrányát és nem néztek rám ferde szemmel sem.

2015. márc. 4. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!