Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szüleimtöl kapom a legtöbb...

Szüleimtöl kapom a legtöbb hátbaszúrást az életbe. Miért nem tudnak békén hagyni?

Figyelt kérdés
Eggyütt lakunk,belekötnek ha vacsoráról a mosogatóba marad két tányér,hogy mibe öltöztessem a kicsiket,hogy mikor viszem ki öket sétálni,hogy kutyám van ,hogy itthon vagyok a 2,5 éves és 10 hónapos gyerekkel és még nem mentem vissza dolgozni,hogy a kislány még nem irattam be ovodába,és még sorolhatnám.
2010. febr. 14. 11:01
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Bevásárlás nekik?3 évet dolgoztam a cégüknek semmi fizetésért szerinted ez nem segitség?Nem voltam bejelentve mert egy idegent nem tudtak volna rendesen fizetni igy hát én voltam ott és havonta 15 ezer forint értékbe kaptam fizetést.
2010. febr. 18. 12:36
 12/16 A kérdező kommentje:
Azért kell velük laknunk mert még nem volt elég a pénzünk egy saját lakásra,és az albérlet rengeteget elvitt volna.A páromnak saját válalkozása van ezért tudtunk kicsit gyüjteni.De már annyira kivagyok készülve hogy nem tudom megérte e tönkretenni magam.Legtöbbször sirva fekszem le.Tudom hogy biztos bennem is van hiba de nem csak rajtam mulik.
2010. febr. 18. 13:52
 13/16 A kérdező kommentje:

"Egyébként miért kell a szüleiddel laknod? A párod? Van egyáltalán? Mért vállaltál még egy babát ha tudtad, hogy ilyen sz.r a helyzet? Vagy akkor még nem ilyen volt? Nem csesztetni akarlak, csak érdekelne hogy mért jutottatok ide.

"olvasd el a kommenteket kedves válaszoló.

2010. febr. 18. 13:54
 14/16 A kérdező kommentje:
Igaz hogy akkor még nem laktunk eggyütt amikor a másik babát terveztük
2010. febr. 18. 13:56
 15/16 anonim ***** válasza:

Szerintem a szuleidnek az utjaba vagy a ket gyerekkel, ferjjel es a kutyatokkal egyutt. Minel elobb varjak mar hogy elmenjetek toluk. Es talan tul koran jottek a gyerekek is, es nem igy kepzeltek el az eletedet. En erre tudok gondolni ebbol a par sorbol amit leirtal nekunk.

De az igazsagot csak te tudod, te vagy ott, te elsz veluk, te ismered a korulmenyeket.

Remelem minden jol alakul!

2010. febr. 18. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Szia!

Szerintem mondd meg Nekik,hogy Te úgy csinálod a dolgokat,ahogy Neked jó. És még azt is tedd hozzá,hogy nagyon szereted Őket,de nem bírod,hogy beleszóljanak az életedbe.Mindenképpen beszélj Velük,de maradj türelmes.

Sok sikert!:)

2010. febr. 18. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!