Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek nem kernek el...

Szerintetek nem kernek el brutal sok penzt anyosomek tolunk rezsire es kajara?

Figyelt kérdés

A baratomhoz koltoztem, aki 50-50% ban tulajdonos az anyjaval a csaladi hazban amiben elunk.A paromtol 40 ezret, paromtol 40 ezret ker el havonta, ebbe benne van a rezsi es a fo etel. Telen fejenkent plusz 15 ezret ker el mert ugye tobb gaz fogy a futes miatt. A kajak atlagosak, pl krumplisteszta,porkolt stb.

Ebben a honapban 110.000 ft ot adtunk neki oda en ezt sokallom. Nektek mi a velemenyetek?


2015. márc. 2. 00:02
1 2 3 4
 31/36 anonim ***** válasza:
0%
26-os, mégis honnan a fenéből tudod, hogy örökölte? Nem írta le a kérdező.
2015. márc. 2. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/36 anonim ***** válasza:
32%

Nekünk családi házunk van. 60 a rezsi és egész hónapban (van,hogy kevesebb) 60 a kaja+piperék. Persze ebbe benne van,hogy heti 2-3 alkalommal főzünk húsosat amúgy főzi de mi ezt szeretjük is. És nem mindenből a legolcsóbbat vesszük csak nem fogy sok. Pl havi 2 kiló cukor.


Kérdező!


Szerintem ti sokat fizettek. De ha albiba mentek legalább nincs az anyós.:)

2015. márc. 2. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/36 anonim ***** válasza:
72%
Hogy máshogy lenne az övé? (26-os vagyok)
2015. márc. 2. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/36 anonim ***** válasza:
80%

Szerintem határeset. Azért az is sokat számít, hogy este hazamentek és kész van a kaja, nem kell vele foglalkoznotok Én szívesen fizetnék még többet is, csak ne kelljen főzésre pocsékolni az időm :D


Egyébként viszont ha nem tetszik, költözzetek. Ennyi pénzből ugyanis simán kihozzátok a lakhatást és a főételt külön is, és legalább kettesben vagytok.

2015. márc. 2. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/36 anonim ***** válasza:
57%

ez nagyon sok!!!

mi eleinte megnéztük a számlákat, elfeleztük (a netet, saját telefonszámláinkat kivéve) és úgy fizetjük a rezsit. Ma már nem számolgatjuk, kb. tudjuk melyik számla mennyi. Ezen felül még adok kajába mikor mennyit, és mosóport, öblítőt is én veszem. Saját piperecuccokat természetesen magunknak oldjuk meg. Bár nekünk sokat segít anyu, eszébe nem jutna rajtunk élősködni, sőt inkább segít amiben tud!

Szóval ez a 110 rengeteg! simán kijönnétek albiba ennyiből, lehet még kevesebből is

2015. márc. 2. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/36 anonim ***** válasza:
0%
A fő étel azt takarja, hogy ebéd? Tehát nem telipakolt hűtő, hanem csak egy egyszeri étkezés? A többit meg ti veszitek gondolom. Ha nem kérnétek ebédet mennyi lenne csak a rezsi?
2015. márc. 2. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!