Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nektek ez hogy eset volna,...

Nektek ez hogy eset volna, anyosomek kibeszélnek a hátam mogott?

Figyelt kérdés
Megtudtam egy megbizhato ismerostol hogy a sogornom ès anyosom kibeszèlnek a hatam mogott. S azt mondjak pl hogy kosz van nalunk meg ilyesmi. Ket gyerekunk van a fèrjemmel igaz hogy nics minden elire állitva de azert nincs kosz. A szemembe bezzeg teszik a szèpet olyan kedvesek meg minden. Most kicsit sèrtve èrzem magam. Jogosan èrzek igy?
2014. jan. 12. 15:01
1 2
 1/14 anonim válasza:
84%
igen.
2014. jan. 12. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
93%
Igen bár ez az ismerősömtől hallottam sokszor elég nagy ferdítések,akár milyen megbízható.
2014. jan. 12. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
70%
A sértődéssel nem érsz el semmit.
2014. jan. 12. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
78%

Igen...

De mindenkit kibeszélnek, anyósom próbálkozik a sógornőmet..nem megyek bele, tuti engem is próbál, talán meg is teszi a sógórnőmmel...

2014. jan. 12. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
31%
Engem jó értelemben beszéltek ki(fülembe jutott) jővendőbeli, és aktuális anyós jelöltek, és anyós, nem úgy ahogy téged.
2014. jan. 12. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
64%
Az anyós meg a lánya mindig kibeszélik a menyt.
2014. jan. 12. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Szoval ez egy szokás. Annyira vègul is nem èrdekel mert tudom hogy nincs igazuk. Nem elunk koszban es semmit nem tudnak ellenem mondani. Csak a vèlemènyekre vagyok kiváncsi.
2014. jan. 12. 15:14
 8/14 anonim ***** válasza:
91%

Nem kell mellre szívni, másrész azért talán egy icipicit, szinte említésre sem méltó mértékben, és igazán zárójelben, talán lehet benne valami, hogy nem az Ő ízlésük szerinti a tisztaság nálatok. Meg kell jegyezni, hogy van egy olyan (angoloknál mindenesetre ismert) mondás, hogy .... az otthonom éppen annyira rendetlen, hogy még otthonos, de egyben egészséges is...

Általában persze ilyen jellegű "kibeszélés" mindenhol előfordul, nem feltétlenül rosszindulatot jelent, csupán saját ízlésüknek adnak hangot.

2014. jan. 12. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
31%

"anyosomek kibeszèlnek"


Már meg ne haragudj, de te most itt éppen ugyanazt csinálod!!!

2014. jan. 12. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Igaz de ez az oldal azert van. S sogornomm valoban rend es tisztasag manias. Talán igy o valoban ugy vèli hogy nálunk nem megfelelo a rend. Ám ezt a hátunk mogott kibeszelni nem szep dolog. Meg ha szokas akkor sem.
2014. jan. 12. 16:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!