Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nektek ez hogy eset volna,...

Nektek ez hogy eset volna, anyosomek kibeszélnek a hátam mogott?

Figyelt kérdés
Megtudtam egy megbizhato ismerostol hogy a sogornom ès anyosom kibeszèlnek a hatam mogott. S azt mondjak pl hogy kosz van nalunk meg ilyesmi. Ket gyerekunk van a fèrjemmel igaz hogy nics minden elire állitva de azert nincs kosz. A szemembe bezzeg teszik a szèpet olyan kedvesek meg minden. Most kicsit sèrtve èrzem magam. Jogosan èrzek igy?
2014. jan. 12. 15:01
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
27%
Jól van, nem szép dolog, vérig vagy sértve, ezeket már ismerjük. Most akkor tartsunk szimpátiatüntetést? Fel kéne már nőni és akkor nem lesz minden egyéni érzelemingadozásból kérdés.
2014. jan. 12. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
49%

Ez nem "kibeszélés".

Beszélgettek és Ti is szóba kerültetek. Lehet, hogy csak 1 mondat erejéig.

Mindenki beszélget az anyósáról, apjáról, szomszédjáról, postásról.

2014. jan. 12. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Engem is kibeszèl anyósom. Nála patyolat rend és tisztaság van, nálam nincs. Ő jobban főz, én kevésbé. Viszont én jobbam beosztom a pénzt, és nem használom ki őt. Ezek nyilvánvaló dolgok amire idővel mindketten rájöttünk, belátta felesleges csak a hibákat nézni bennem, ezzel csak vitát szit. Lépj túl az ilyen kis sertéseken, idővel ha értelmes akkor ő maga kér bocsánatot amiért csak a rosszat nézte benned.
2014. jan. 12. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Mar tul leptem. Lehet hogy csak en tuloztam el hiszen lenyegeben amugy elegge normalisak velem. Leheet hogy tenylg csak futolag megjegyeztek. Mindegy is.
2014. jan. 12. 20:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!