Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek nem kernek el...

Szerintetek nem kernek el brutal sok penzt anyosomek tolunk rezsire es kajara?

Figyelt kérdés

A baratomhoz koltoztem, aki 50-50% ban tulajdonos az anyjaval a csaladi hazban amiben elunk.A paromtol 40 ezret, paromtol 40 ezret ker el havonta, ebbe benne van a rezsi es a fo etel. Telen fejenkent plusz 15 ezret ker el mert ugye tobb gaz fogy a futes miatt. A kajak atlagosak, pl krumplisteszta,porkolt stb.

Ebben a honapban 110.000 ft ot adtunk neki oda en ezt sokallom. Nektek mi a velemenyetek?


2015. márc. 2. 00:02
1 2 3 4
 11/36 anonim ***** válasza:
39%

anyáék is nagy házban élnek, de még anyósomék is, nekik is 100 körül megy el

sőt én házban laktam Albérletben és kijöttem 80 ból is egyedül.

2015. márc. 2. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/36 anonim ***** válasza:
31%
Szerintem ez nem sok. Amikor otthon laktam, de mar volt keresetem en is ennyit adtam haza. Szerintem ennyit siman fel Is eltem:ennivalo, rezsi, piperek, mosas stb. A 15ot nem ertem mondjuk.
2015. márc. 2. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/36 A kérdező kommentje:
Ezen felul mi vesszuk a tusfurdot,mint utolso irta a piperecuccokat, uditot,stb. Tisztitoszert,
2015. márc. 2. 00:21
 14/36 anonim ***** válasza:
38%
Nem tudnatok kulon koltozni?
2015. márc. 2. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/36 A kérdező kommentje:
Tervben van a kulon koltozes, csupan kivancsi voltam ra, hogy kinek mi a velemenye errol, es hogy ezt mennyire talaljak realisnak.
2015. márc. 2. 00:31
 16/36 anonim ***** válasza:
51%

Hát biztos nem fizetnék az anyóssal való együttélésért ennyit. Nekünk téli hónapokban sincs együtt 60 a lakbér + rezsi mindenestül, fűtés nélküli hónapokban meg -15 ezer lemegy belőle.

Mi 110-et kajával, mindennel együtt nem költünk, de ha költenénk is, legalább magunk vagyunk, nem a szülőknél.

2015. márc. 2. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/36 anonim ***** válasza:
24%

ez tök reális

ha külön mentek csak az albérlet 80 már ha találtok enyiért

még a kaját is megkapjátok enyíiért külön sokkal drágább lesz

2015. márc. 2. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/36 anonim ***** válasza:
59%
Mi ketten simán megkajálunk 70-et a férjemmel, pedig mi is átlagos kaján élünk, sőt, soványak is vagyunk, és napi max 2x eszünk. Ehhez még hozzá a rezsi, simán megvan a 110. Fűtés egy panelban télen igen, +30 ha nem átalányban vagytok. Külön se fogtok jobban kijönni, kivéve ha tényleg minden filléren spóroltok szigorúan!
2015. márc. 2. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/36 anonim ***** válasza:
27%

Elég soknak tűnik, de kérdés mennyi a rezsi, mennyi kaját csinál. Egy átlag lakás rezsije sztem 30-40 ezer, fejenként 10-15, egy ilyen kaja kajáldában kb 700ft, az havi 20-as ha minden nap eszel...csak épp maga az alapanyag összességében olcsóbb. Na meg szerintem szülőként inkább támogatni kellene nem lehúzni.


Első körben én megmondanám hogy bevásárlás után mutasson blokkot, és az alapján számolható a harmada, mutassa meg a pontos számlákat.

2015. márc. 2. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/36 anonim ***** válasza:
53%

"Külön se fogtok jobban kijönni, kivéve ha tényleg minden filléren spóroltok szigorúan!"


Az lehet, de cserébe nem lesz +1 fő a lakásban :)

2015. márc. 2. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!