Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Kis fém palackot találtam a...

Kis fém palackot találtam a feleségem táskájában. Zugivó lehet?

Figyelt kérdés

2015. febr. 21. 20:59
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
55%
Az alkohol menstruációs fájdalmak ellen is jó. És csak 1 korty kell. Mondjuk melóba nem vinném magammal, az is biztos, ilyenért kirúghatják az embert.
2015. febr. 22. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:
35%
Egy nő mindig meg tudja indokolni a legképtelenebb dolgokat is!!
2015. febr. 22. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:
100%

14:42

"Az alkohol menstruációs fájdalmak ellen is jó. És csak 1 korty kell"


Ezt majd mond a rendőrnek ha útközben megszondáztat,

vagy ha a munkahelyeden fújatják majd meg veled...


Amúgy most már tudom, hogy mit keres az a sok nő a kocsmában.

Nem alkoholisták, csupán menzeszük van.

Legjobb szesz a men(s)zesz?!

2015. febr. 22. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 potyike ***** válasza:
19%
Szemét pasi vagy,hogy a táskájában turkáltál.Kezdjük ezzel.De azért gondolkodj.Lehet,hogy pl.görcsös fájdalmai vannak amikor menstruál.Egy korty pia kevésbé árt,mint a sok gyógyszer.Ha nem tátod rajta,hogy sok és rendszeres,akkor hagyd,mert magánügye.
2015. febr. 23. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:
0%

"Ezt majd mond a rendőrnek ha útközben megszondáztat,

vagy ha a munkahelyeden fújatják majd meg veled... "


Nyilván nem vezet akkor az illető. Egyébként nekem egyszer a főnököm adott a repi piából, mert látta, hogy mennyire szarul vagyok.

2015. febr. 23. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:
62%
#25 remélem, hogy nem ott dolgozol, ahol én, aki munkahelyen piál, az alkoholista, ki lehet bírni pia nélkül is a menstruációt (minimális alkohol tényleg segít, de csak otthon), ha meg annyira erős görcsei vannak, annak oka van, keresse fel a nőgyógyászát!
2015. febr. 23. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:
24%

26-os, elég furcsa a logikád. (Félreteszem, hogy antialkoholista vagyok.)


Ki lehet bírni a menzeszt pia nélkül, DE egy kevés segít. Otthon. Miben más az otthoni görcs, mint a munkahelyi, avagy honnan tudja a méhed a GPS koordinátáidat? Értem, hogy munkahelyen nem lehet inni, de a fájdalomcsillapító hat, akárhol is vagy.

2015. febr. 24. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:
18%

látom a szövegértelmezés gondot okoz, akkor egyszerűbben


munkahelyen NEM piálunk

otthon lehet

ha nem segít egy szimpla fájdalomcsillapító, akkor menj orvoshoz


bár jobb ötletem is van: felemeled a feneked és sportolni kezdesz, azonnal segít, de pár hét alatt az edzettség növekedésének függvényében akár nagyságrendekkel is csökkenhet a fájdalomszint

2015. febr. 24. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim válasza:
az nem jutott eszedbe, h rákérdezz: kedvesem, minek cipelsz te a szatyrodban fém palackot? :)
2015. febr. 25. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 Krill ***** válasza:
48%

Ismertem nőt aki csak úgy mert vezetni ha ivott egy kortyot...no comment.

Nagymamám is vette mindig a sósborszeszt mert fájt a dereka, csak azt nem mondták neki, hogy azt a derekára kell kenni, nem meginni. Szóval igen. Alkoholista ha üres piás flaska volt nála. És igen, az is alkoholista aki bármi féle indokkal rendszeresen iszik, mert egy alkoholista mindig talál indokot.


Görcsökre meg vannak jó tabletták. Nem károsak, és főleg nem okoz függőséget.

2015. febr. 27. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!