Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Néha úgy érzem én jobban...

Néha úgy érzem én jobban szeretem a feleségem mint ő engem, és jobban ragaszkodom hozzá? Az lehet, hogy csak ő másképpen mutatja ki és én nem mindig veszem az adást?

Figyelt kérdés
Néha úgy érzem,jobban szeretem,vagy lehet csak másképpen.Azt is észre vettem,hogy én jobban ragaszkodom hozzá és jobban igénylem a társaságát,amíg ő,akár hetekig,napokig is elvan nélkülem,én akkor is szenvedek mint egy kutya.Nagyon rossz az a tudaz,hogy én nekem sokkal jobban hiányzik ő,ha pl napokig nem látjuk egymást,mert volt már ilyen is.Ilyenkor azt vesze észre,hogy nekem mintha rosszabb lenne.
2015. febr. 5. 15:36
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
Mármint volt olyan is,hogy a munkám miatt el kellett mennem pár napra,nagyon rosszul éreztem magam nélküle.Nekem kb bűntudatom volt,hogy ott hagytam,majd felhívtam,hogy nagyon hiányzik és rosszul érzem magam,hogy magára hagytam és nagyon nehezzen tudok aludni nélküle.Majd ő meg mondta,hogy ne nyavajogjak inkább megy aludni.Ő elvan,eljár tornázni,futni,vagy a barátnőkkel,én meg a bűntudattol nem tudok magammal it kezdeni,és a hiányától.Lehet ő csinálja jól ilyenkor...
2015. febr. 5. 15:42
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Szokta mondani,hogy szeret? Régebben jobban kimutatta? Lehet, hogy ő ilyen típus.
2015. febr. 5. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
87%

Szerintem a szeretetet nem így definiálják, ahogy te :) Ezt kapcsolatfüggőségnek hívják inkább, ahogy te vagy, hogy felnőtt ember létedre szenvedsz a másik hiányától, mint egy kutya. Szóval akkor ő is feltehetné ezt a kérdést, hogy te talán nem is szereted őt igazán, csak függsz tőle? Érted? :)

Az én férjem is elmondja a telefonban, hogy hiányzom, de tudom, hogy azért elvan nélkülem. És én is elvagyok, ha éjszakás, este olvasgatok, tévézek stb, pedig hiányzik nagyon. De nem nyavalygunk egymásnak. Pedig imádjuk egymást, már 13 éve. Szóval nem ezen múlik :)

2015. febr. 5. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
0%
Ez minden kapcsolatban így van, senki sem szeret egyformán, az egyik fél mindig jobban szeret, mint a másik, és ezzel nincs is gond, teljesen normális.
2015. febr. 5. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Vagy egyszerűen csak más típus, mint te.

Hasonló vagyok, mint ahogy a feleséged jellemezted, én sem igénylem a napi 24 órában együtt létet, sőt napokig is elvagyok, egyenesen szükségem van arra, hogy magam legyek. Ennek ellenére szívem minden szeretetével szeretem a páromat :)


A gond inkább csak akkor van, ha eddig nem ilyen volt a feleséged és ezt csak most csinálja. Ha eddig ő is igényelte az állandó fizikai jelenlétedet is, és ez megváltozott, akkor bizony az érzelmei is megváltoztak.

2015. febr. 5. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Én is elvagyok hetekig a párom nélkül (ez nem jelenti azt, hogy ne hiányozna, de azért nem megyek a Dunának a hiányától). Egyszerűen én ilyen személyiség vagyok, pedig nagyon szeretem a párom.
2015. febr. 5. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

Első válaszolónak.

Régebben mondta,hogy szeret,mostanában most hogy mondod,tényleg nem mondta már jó ideje nekem.Régebben mindig hagyott nekem az asztalon üzenetet,hogy pl várlak haza,szeretlek és naponta többször is elmondta nekem.Most már vagy fél éve biztos nem hallottam a szájából.


Második válaszoló.


Nem hinném,hogy kapcsolatfüggő volnék,egyszerűen csak szeretem és jó a közelében lenni.Miért kapcsolatfüggés az,ha valaki hiányzik a másiknak?Ha hiányzik az illata a hangja és a jelenléte,akkor az kapcsolatfüggés,és az,hogy kinyilváníttom,ha nem vagyok otthon napokig,hogy szeretem őt?Szerintem ez szimplán szeretet és a másik hiánya.

Nem azt mondtam,hogy nem tudok nélküle egy lépést sem tenni,vagy hogy nem tudok nélküle bárhova menni,csak ha tudom,azt,hogy este nem hozzá megyek haza,akkor nem érzem jól magam,ennyire egyszerű.

2015. febr. 5. 15:55
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Én is elég független típus vagyok. Imádom a párom, ha együtt vagyunk, ki is mutatom, bújós, simogatós vagyok, viszont nagyon szeretek egyedül is lenni. Nagyon jól elvagyok magamban, én akkor lennék rosszul, ha 24 órában egymás nyakán lógnánk. Bár én mindig ilyen voltam.


A kérdés az, hogy a feleséged is ilyen volt-e veled, avagy változott.

2015. febr. 5. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

Félre értitek a kérdést szerintem!Én is független típus vagyik,amikor a munkám miatt nem megyek el napokta,de van hogy hetekre,akkor se vagyunk egymás nyakán.Egy napunk kb úgy néz ki,hogy mint ketten,olyan este 6 körül érünk haza,ő vagy elmegy tornázni,én meg vagy bringázni,vagy futni pl.Amikor többet vagyunk együtt,az a hétvége,de akkor is vannak külön programok.

Itt arról van szó,ha pl távol vagyok a munkám miatt,van hogy hetekig,akkor sokszor nekem nagyon hiányzik,van hogy felhívom és rossz kedvem van,és igen jólesne egy kis lelkizés,mivel nem vagyok ott.Ő rajta meg semmi ilyet nem vezsek észre,vagy csak jobban leplezi.

2015. febr. 5. 16:02
 10/14 anonim ***** válasza:
Vagy egyszerűen nem lelkizős típus. Esetleg mással oldja meg a lelkizést (barátnő, anyuka),hogy ne rád zúdítsa a bajait.
2015. febr. 5. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!