Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Néha úgy érzem én jobban...

Néha úgy érzem én jobban szeretem a feleségem mint ő engem, és jobban ragaszkodom hozzá? Az lehet, hogy csak ő másképpen mutatja ki és én nem mindig veszem az adást?

Figyelt kérdés
Néha úgy érzem,jobban szeretem,vagy lehet csak másképpen.Azt is észre vettem,hogy én jobban ragaszkodom hozzá és jobban igénylem a társaságát,amíg ő,akár hetekig,napokig is elvan nélkülem,én akkor is szenvedek mint egy kutya.Nagyon rossz az a tudaz,hogy én nekem sokkal jobban hiányzik ő,ha pl napokig nem látjuk egymást,mert volt már ilyen is.Ilyenkor azt vesze észre,hogy nekem mintha rosszabb lenne.
2015. febr. 5. 15:36
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
37%
A rendes pasiknak miert lelketlen nok jutnak...?
2015. febr. 5. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim válasza:
100%
Mintha én írtam volna ki ezt a kérdést,annyi különbséggel, hogy feleségként...
2015. febr. 5. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Talán azért ilyen, mert nem akar panaszkodni neked, hogy mennyire hiányzol, stb., mert akkor neked is még rosszabb lenne.
2015. febr. 5. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 Bence_ ***** válasza:
100%
Akkor most üljetek le és beszéljétek meg, hogy mit kell ahhoz, hogy legyen cetli, szeretlek.
2015. febr. 5. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!