Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Kis fém palackot találtam a...

Kis fém palackot találtam a feleségem táskájában. Zugivó lehet?

Figyelt kérdés

2015. febr. 21. 20:59
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem meg hiába kérdezi meg bárki. A zugivók nagyon tudják titkolni hogy ők isznak. Mindent letagadnak. A nők meg különösen szégyellik de ha a rabja lett valaki , akkor hiába. Hidd el szar ügy. Nekem volt a rokonságba zugivó nő. Még akkor is letagadta hogy piál, amikor a májával a mentő bevitte. Csak nem tudta abba hagyni. A többit gondoljátok hozzá.
2015. febr. 21. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:
97%
Csak észrevennéd ha inna, érződne a lehelletén, látszana a szemén, a viselkedésén.
2015. febr. 21. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 Költőnő? ***** válasza:
92%
11-es annak ha vki rendszeresen iszik vannak egyéb jelei is. Hidd el, sajnos tapasztalat.
2015. febr. 21. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:
49%
En meg nem kerdeznek ra... Figyelnek, keresnem a jeleket. Ha kell megneznem a taskajat is minden este(persze titokban). Ha lesz vmi plusz jel rakerdeznek, hogy szokott-e inni, ha nincs mas akkor elohoznam a flaskas temat, mert eletem vegeig gondolkoznek rajta hogy kerult hozza, persze nem ugy adnam elo, hogy figyu dragam 2 hete turkaltam a taskadban... :D Sok sikert! Ja es en is no vagyok es sok mindenre hasznalom az alkoholt, kedvenc fertotlenito szerem, csak hat a rosszat mindig konnyebb elhinni!
2015. febr. 21. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:
8%

"Sok sikert! Ja es en is no vagyok es sok mindenre hasznalom az alkoholt, kedvenc fertotlenito szerem, csak hat a rosszat mindig konnyebb elhinni!"


Persze, tudod, kinek add elő, hogy normális dolog, hogy valaki klasszikus zugivós flaskában hordja az alkoholt pusztán takarítási célból magával a táskájában. :D A nap poénja. Én meg ecettel, szódabikarbónával és hypoval takarítok itthon, de mit ad Isten, egyik sincs a táskámban velem.

2015. febr. 21. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:
100%
Nem hiszem. Nálunk az éjjel-nappaliban tök jól szituált 40-50 nők veszik négyesével a "tüskét". A kapuban gondolom, benyomja mint a csengőt,aztán az üveg meg kuka. Nincs nyom, csak püffedt arc. Jobb, mint a botox. :)
2015. febr. 21. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:
91%
A másik vendégkör meg a korán kelő "bohóc-doktorok". Tudod, a piros orr. Azok ott a pénztárnál bemutatják a remegő kezes mutatványt, ahogy beviszik az indító folyadékot.
2015. febr. 22. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:
91%

"Én meg ecettel, szódabikarbónával és hypoval takarítok itthon, de mit ad Isten, egyik sincs a táskámban velem."


Mondjuk egy billentyűzetet nem hiszem, hogy hipóval mosnál le.

Vagy egy kilincset, wc ülőkét, vagy egyéb dolgot a munkahelyeden.

2015. febr. 22. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:
6%

"Mondjuk egy billentyűzetet nem hiszem, hogy hipóval mosnál le. Vagy egy kilincset, wc ülőkét, vagy egyéb dolgot a munkahelyeden."


A billentyűzetre van speciális folyadék. A kilincset nem mosogatom, mert teljesen felesleges. Kezet mosok, és kifelé menet nem fogom meg a kilincset.

A vécé ülőkét szintén nem mosogatom, tripla réteg vécépapírt teszek rá körbe, és csak úgy ülök rá.

Amúgy az asztalomhoz meg tartok a munkahelyi fiókomban több csomag nedves törlőkendőt.


Fém flaskában az zugivó alkeszek visznek magukkal alkoholt, az tuti. Kedves főnökasszonyunk is így teszi, ő sem az asztalt mossa vele, hanem a torkát öblíti. :)

2015. febr. 22. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:

érdekes, náluk a számítógépes cuccokhoz adnak a munkahelyen takarítószert, naponta takarítanak a takarító kollégák (sőt a mosdót műszakonként többször), van kint fertőtlenítő folyadék a mosdóban



amúgy meg lehet kapni fertőtlenítő oldatokat a patikában ill kézfertőtlenítőket a drogériában ugyanannyiért vagy kevesebbért, mint a patikai alkohol

2015. febr. 22. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!