Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Házaspárok, hogy oldjátok fel...

Házaspárok, hogy oldjátok fel ha nem egyeznek a politikai nézeteitek?

Figyelt kérdés
Arról sokat hallunk, hogy ki milyen vallású, hívő vagy ateista. Szerintem ezek a kérdések ma már kevés vizet zavarnak. De hogy ki melyik oldalon áll, az keményen része a mindennapoknak.

2015. febr. 20. 21:52
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
91%

Nagyjából egy véleményen vagyunk, néha beszélünk róla. Nem mondhatnám, hogy része a mindennapi életünknek.

De pl. azt nem tárgyaltuk meg, hogy ki kire szavazott.

2015. febr. 20. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
38%
Te jó ég... Egy olyan kapcsolat, ahol ilyen gondok felmerülnek, alapjaiban úgy pocsék, ahogy van...
2015. febr. 20. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 A kérdező kommentje:
Ne haragudj kedves 2-es, nem értelek. Miért ne merülhetnének fel ilyen kérdések. Nálunk bizony vannak belőle viták. Viták és nem veszekedések. Ettől szerinted nekünk pocsék a házasságunk?
2015. febr. 20. 22:07
 4/27 anonim ***** válasza:
97%
Sehogy. Maganugy, nem beszlunk rola. (amugy nagyjabol egy velemenyen vagyunk minden ehez kapcsolodo temaban)
2015. febr. 20. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
84%
A vita jo!!! Ha szeen tudtok disputalni nem a vilg vege, ha nem egy partra szavztok.
2015. febr. 20. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
92%

Nincs jobb egy egészséges vitánál! Mi ugyan egy nézettel bírunk, de ennek ellenére szinte napi szinten vitatjuk meg itthon a közéleti eseményeket, elsősorban a politikát és a társadalmi jelenségek kérdéseit, de régebben vallási vitákat is folytattunk - a két ateista :) Ha drasztikus a különbség, csak egyre kell vigyázni: ne fajuljon el, és ne legyen napi lételem a politizálás.

Ennek ellenére például nem tudom elképzelni egy fasiszta és egy liberális nézetű ember kapcsolatát, az már túl sok lenne ahhoz, hogy veszekedés nélkül lehessen élni, szvsz.

2015. febr. 20. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
34%
Mi nem beszélünk róla,mert egyikőnk se híve a felesleges vitáknak,szimplán csak idő pocsékolás az egész!Ha valamiben nem értünk egyet,akkor vita helyett és az "érvek" hosszú felsorolása helyett inkább egy "hagyjuk-al" elrendezzük az egészet!Én úgy szeretem a férjem ahogy van és alap dolog hogy,valamin nem egyezik meg véleményünk!Az már túl szép lenne hogy,igaz legyen!
2015. febr. 20. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
70%

"De hogy ki melyik oldalon áll, az keményen része a mindennapoknak."


Kérdező! Azért ne ess kemény túlzásokba :D

Bár vannak...emberek :)

2015. febr. 20. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
79%
Mi is szoktunk vitázni, viszont a férjem az a tipus,akinek mindig igaza van, a végén én nem vagyok rendben,mert nem értek egyet vele.
2015. febr. 20. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
42%

Gondoltam leszavaztok...mind nagy politikusok vagytok :D

Bár semmi értelme az okoskodásotoknak se itt,se otthon...


Okostojások :DD

2015. febr. 20. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!