Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Meg lehet bánni a szülőknek...

Meg lehet bánni a szülőknek azt hogy nagy csaladot vállalt?

Figyelt kérdés
Pl. Nincs pénz a tisztességes felnevelesukre vagy más miatt?
2015. febr. 20. 18:29
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Anyám sosem bánt meg minket, de mindannyian amilyen hamar tudtunk eltűztünk otthonról. Nem bántani akarom, ennyi idő után nem haragszom rá, de anyaként sokat hibázott.

Értem itt azt hogy egy alkoholista agresszív ember mellett élt, mert képtelen volt arra hogy egyedül éljen (érzelmi, nem anyagi okból), nem kapott semmit az az ember után, csak adósságot és sok sok megalázott, szörnyű évet.

Én azt mondom nagy családot, egyáltalán gyereket is csak egy érzelmileg stabil nő vállaljon, akár egyedül, vagy olyan emberrel aki apja a gyereknek.

2015. febr. 20. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Szerintem akkor bánhatja meg, ha ez a helyes szó, haanyagi vgondok vannak, vagy ha rádöbben, mivel járnak a gyerekek. Nekem 4 van, de ennyit egymagam is el tudnék tartani.migaz, az utolsó 2 nemhogy nem tervezett, hanem egyenesen ikrek. Sokszor nagyon fárasztóak, de ilyenkor sem őket bánom, hanem csak csendet, nyugit szeretnék.
2015. febr. 20. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
persze, szerintem a többség még az 1 gyereket is megbánja, de bevallani magának ezt csak 0% szokta.
2015. febr. 22. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!