Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Meg lehet bánni a szülőknek...

Meg lehet bánni a szülőknek azt hogy nagy csaladot vállalt?

Figyelt kérdés
Pl. Nincs pénz a tisztességes felnevelesukre vagy más miatt?
2015. febr. 20. 18:29
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
0%
A pénz nem számít...de komolyan.
2015. febr. 20. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Persze. Hiszen bármilyen döntést is hozol, előfordulhat, hogy megbánod.
2015. febr. 20. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Én ezzel úgy vagyok, hogy ha ott tartok majd, én csak annyi gyereket szülök, amennyit EGYEDÜL is el tudok tartani.
2015. febr. 20. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
82%

Szerintem nem lehet megbánni. Lehet, hogy amikor nehézségek jönnek, az ember fejében megfordul, hogy mennyivel könnyebb lenne kevesebb gyerekkel, de rögtön jön a következő kérdés, melyiket "csinálnám vissza". A válasz meg, hogy egyiket sem:-)

5 gyerekes vagyok.

2015. febr. 20. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
82%
Persze, ha valaki annyi időt tölt tudatos családtervezéssel, amennyit más a sampon kiválasztásával a boltban.
2015. febr. 20. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
42%
A legtöbb ember primitív a családalapításhoz,de még ahozz is,hogy ezt belássa! Sokan nem bánják csak szaporodnak,aztán sírnak,hogy kell segíly,meg támogatás.
2015. febr. 20. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
92%

Hát megbánni nem fogja az, aki már túlvan a nagy családon... Mert ahogy egyik válaszoló írja - melyik gyereket "csinálná vissza"? Nyilván egyiket se..

Max. a döntést lehet megbánni, mikor ott áll egy öt gyerekes szülő egyedül öt gyerekkel, gondban, bajban...

2015. febr. 20. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Meg. Ismerek pár ilyen embert, aki vagy elmenekült vagy otthagyták ,és nagyon megbánta ezt a családosdit.
2015. febr. 20. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Megbánni nem hiszem...de nagy bajba kerülni igen.


http://www.gyakorikerdesek.hu/csaladi-kapcsolatok__egyeb-ker..

2015. febr. 20. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
7-es! Szó nincs róla, hogy egyedül lennék vagy bajban:-) Csak időről időre akadnak nehezebb időszakok, mint mindenkinél, legyen ez anyagi, fizikai, lelki. De amúgy magát a döntést sem bántam soha.
2015. febr. 20. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!