Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem értünk egyet a párommal....

Nem értünk egyet a párommal. Van így értelme családot alapítani?

Figyelt kérdés
Az egész azzal kezdődött, hogy januárban a sógornőmék csináltattak egy fűrészporos kályhát. Ma a párom kitalálta, hogy ő is csináltat egyet az előszobába és az majd befűti az egész szobát és nappalit. Szerintem ez nem jó ötlet mivel terhes vagyok ésiszonyat nehéz beletenni a hordót amiben a fűrészpot van a kályhába. Erre a párom felcsattant, hogy nekem semmi sem jó és akkor is megcsináltatja a kályhát. Komolyan elgondolkodtam azon, hogy van -e értelme így együtt lennünk. Amúgy 15000 forint lenne a kályha és egy zsák fűrészpor 3000 forint.
2014. nov. 11. 16:37
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha elgondolkodtál rajta, akkor az már régen rossz. Hogy alapozhattok bármit is erre, ha még egy kályhát sem tudtok megbeszélni?
2014. nov. 11. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Most gondolkodsz el azon, hogy van-e értelme együtt maradnotok, amikor terhes vagy?????

Minek vitázol. Vegye meg, ha akarja és majd ő befűt vele, te ne emelgess.

2014. nov. 11. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem csináltatnék fűrészporos kályhát. Jól fűt, de sok vele a macera.

Ha meg már terhes vagy, akkor a kérdéssel kicsit elkéstél.

2014. nov. 11. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Húú, azért az kemény, ha egy kályha miatt gondolkodsz el azon, hogy van-e értelme a kapcsolatotoknak...főleg terhesen.

Nem vagy egy kicsit érzékeny?

2014. nov. 11. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Egy kályha miatt ne veszekedjetek már!

Nem tudom, hogyan működik egyébként, milyen gyakran kell bele hordót tenni?

Biztosan meg lehet valahogy oldani, hogy ne neked kelljen emelgetni.

2014. nov. 11. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Ne haragudj, de ez már nevetséges szint. Elhiszem, hogy terhes vagy, meg mindenki beléd beszéli, hogy a hormonoktól megőrülsz, de egy kicsit próbálj már meg normálisan gondolkodni.
2014. nov. 11. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Akkor nem emelgeted a hordót, ennyi.
2014. nov. 11. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Könyörgöm, két éretlen, szeleburdi gyerekes "felnőtt" miért vállal gyereket?

Tényleg kár volt vállalkozni a családalapításra.

Egy ilyen ügyet miért nem lehet értelmesen megbeszélni? Biztos meg lehet oldani, hogy ne te emlegesd a hordót, viszont az ilyen kályhával való fűtés tényleg macerás kicsit. Át lehetne gondolni, megbeszélni az egészet, nem hisztiversenyt rendezni.

2014. nov. 11. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Hát ez aztán iszonyatosan nagy probléma, hogy mivel fűtsetek, és pont időben gondolkodsz el rajta - várandósan - hogy a fűrészporos kályha miatt talán értelme sincs-e a kapcsolatotoknak.


Esetleg az a lehetőség nem él, hogy a férjed emelgesse a fűrészporos hordót a kályhába?

2014. nov. 11. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Jesszus! Nyilván nem te fogod emelgetni azt a qrva hordót...

Ilyen sz..rokon veszekedni? De jó nektek!

2014. nov. 11. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!