Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem értünk egyet a párommal....

Nem értünk egyet a párommal. Van így értelme családot alapítani?

Figyelt kérdés
Az egész azzal kezdődött, hogy januárban a sógornőmék csináltattak egy fűrészporos kályhát. Ma a párom kitalálta, hogy ő is csináltat egyet az előszobába és az majd befűti az egész szobát és nappalit. Szerintem ez nem jó ötlet mivel terhes vagyok ésiszonyat nehéz beletenni a hordót amiben a fűrészpot van a kályhába. Erre a párom felcsattant, hogy nekem semmi sem jó és akkor is megcsináltatja a kályhát. Komolyan elgondolkodtam azon, hogy van -e értelme így együtt lennünk. Amúgy 15000 forint lenne a kályha és egy zsák fűrészpor 3000 forint.
2014. nov. 11. 16:37
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Hát veled szerintem biztos nincs :( én mit nem adnék egy kályháért, bár szerintem jobb lenne egy sima kályha, de ki tudja. Attól függ, meddig tart egy ilyen hordó, nem is tudtam, hogy van ilyen. De ezért azon agyalni, hogy együtt maradjatok-e???
2014. nov. 12. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!