Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem birom ezt mar. Mit tegyek?...

Nem birom ezt mar. Mit tegyek? SoS

Figyelt kérdés

Az egesz eletem rossz ugy ahogy van.

Rettenetesen egyedul vagyok es rossz minden.

Fel eve egy szakitas utan kezdodott minden, bar mar elotte sem voltam jol de szakitas az betette a kaput.

Ra egy honapra ram hoztak a fraszt, es muteni kellett oktoberben ( rak gyanu miatt de halisten nem volt semmi...) aztan utana begyulladtam,korhazba krrultem. Haza jottem 6 cm-es cisztam lett ami nagyon fajt mert nyomta a szerveim. Kozben lelkileg is fosul voltam mert egyedul ereztem magam. Aztan most halisten 1 honapja semmi olyan bajom nincs , de most meg kiderult hogy a nagymamamnak talaltak valamit a tudejen es eleg nagy es nem tudjak mi az :(

Teljesen tonkre megyek szerintem. Suliban sem talalom a helyem, nagyon barataim sincsenek mar pedig tavaly jol elvoltam suliban de mar egyaltalan nem. Nagyon csendes lettem, hiztam, es nem akarok kimozdulni sem.

Emellett tanulnom is kell, attol is ideges vagyok, mert az evvegim mar szamit a tovabbtanulasnal... es nem tudom mit kezdjek magammal :((

Tudom hogy fogynom kell es akkor jobban ereznem magam de nem megy :(( 65 kg vagyok 166 cm-hez..

Ti mit tennetek a helyemben elpszor hogy helyre jojjek? Lelkileg testileg mindenhogy. Mert meg a szakitason sem vagyok tul ami eleg szanalmas mivel mar fel eve vege es o mar a tobbedik not fogyasztja en meg ilyen szanalmas lettem...


2015. febr. 16. 13:37
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
és nem ismeretlenek? rokonok? esetleg közeli ismerősök?
2015. febr. 16. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Hány éves vagy? 65 kg 166 cm? Zsír. Nem fogynod kellene, hanem örömöt találni az életben. Kerékpározz!


Én tavaly újraérettségiztem. Nem dől össze a világ, ha valami nem sikerül elsőre, megcsinálod másodjára még jobban!


Én így látom a történeted:

Azt hittem minden rendben van az életemben, de szakítottak velem, s azt hittem életem legrosszabb dolga épp most történik velem, ez már túl sok volt nekem. - Ehelyett azt írnám, hogy kaptál egy lehetőséget a fejlődésre, mert valamit, amit a kapcsolat elfedett, nem vettél észre.

Fantasztikusan odafigyeltek rád és még időben kórházba kerültél (a mai világban ez nem semmi) és SZERENCSÉRE vaklárma volt.

Cisztát találtak nálam, de HÁLISTEN egy hónapja egészséges vagyok, és ennek rendkívül örülök!

Nagymamád állapota megértem, hogy aggaszt...Próbálj minél több időt vele tölteni, mint mindig a családoddal, hisz sosem tudni, meddig tart.

Őszinte barátokat nehéz találni, járj el otthonról, ha tudsz tarts kutyát és mozdulj ki vele akár kutyasuliba.

A fiúk és a lányok máshogy működnek fiatal korban, kevésbé érettek a fiúk - tisztelet a kivételnek, és ha ő próbál divatos lenni (több nőt elfogyasztani), attól nem boldogabb lesz. Ez nem kellene téged nyomasszon.


Úgy veszem észre, az nyomaszt, hogy tudod, nem aknázod ki a lehetőségeidet. Kezdd el megtenni, mert senki más nem fogja helyetted élni az életedet. Kezdd kicsiben, csak kezdd el. Sok sikert

2015. febr. 16. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:

Hat az a baj hogy en az ilyen roplabda, kezi, kosar stb.. tipusu sportokat szeretem, de ott meg ugye csapatok vannak es ezert nehez.

Biciklizni is szeretek de az ido szar..

Uszni nem tudok mert nincs uszoda a kozelben

Futni gyulolok

Mas meg nagyon nincs

Es amugy igen.. idegesit hogy tudom mennyivel tobb vagyok ennel es hogy van tehetsegem is pl enekleshez de erom nincs tenni azert hogy elerjek valamit.. vagy nem is tudom hogy fogalmazzak..

Bonyolult vagyok nagyon meg sajat magamnak is

2015. febr. 16. 14:39
 14/15 anonim ***** válasza:

Úgy látom te most nagyon a gödör alján vagy.

Két lehetőséged van:

-vagy ásod magad még lejjebb

-vagy összekapod magad és elkezdesz kimászni onnan.

Örülj,hogy még csak a tanulásra van gondod.

Énekelj,ha ahhoz van kedved,sportolni meg otthon is tudsz,millió videó van a neten.

2015. febr. 16. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Én is a sportokat javaslom. Járj el mondjuk aerobicozni, vagy akár társastáncra (hidd el, az is sport, nagyonis!). Társaságban vagy, mozogsz, addig sem agyalsz, és hidd el, mert tapasztalatból beszélek: mikor fáradtan, sajgó izmokkal slattyogsz haza, valahogy egészségesebbnek és erősebbnek érzed magad. :) Először viszont tényleg el kell szánnod magad!
2015. febr. 16. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!