Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem birom ezt mar. Mit tegyek?...

Nem birom ezt mar. Mit tegyek? SoS

Figyelt kérdés

Az egesz eletem rossz ugy ahogy van.

Rettenetesen egyedul vagyok es rossz minden.

Fel eve egy szakitas utan kezdodott minden, bar mar elotte sem voltam jol de szakitas az betette a kaput.

Ra egy honapra ram hoztak a fraszt, es muteni kellett oktoberben ( rak gyanu miatt de halisten nem volt semmi...) aztan utana begyulladtam,korhazba krrultem. Haza jottem 6 cm-es cisztam lett ami nagyon fajt mert nyomta a szerveim. Kozben lelkileg is fosul voltam mert egyedul ereztem magam. Aztan most halisten 1 honapja semmi olyan bajom nincs , de most meg kiderult hogy a nagymamamnak talaltak valamit a tudejen es eleg nagy es nem tudjak mi az :(

Teljesen tonkre megyek szerintem. Suliban sem talalom a helyem, nagyon barataim sincsenek mar pedig tavaly jol elvoltam suliban de mar egyaltalan nem. Nagyon csendes lettem, hiztam, es nem akarok kimozdulni sem.

Emellett tanulnom is kell, attol is ideges vagyok, mert az evvegim mar szamit a tovabbtanulasnal... es nem tudom mit kezdjek magammal :((

Tudom hogy fogynom kell es akkor jobban ereznem magam de nem megy :(( 65 kg vagyok 166 cm-hez..

Ti mit tennetek a helyemben elpszor hogy helyre jojjek? Lelkileg testileg mindenhogy. Mert meg a szakitason sem vagyok tul ami eleg szanalmas mivel mar fel eve vege es o mar a tobbedik not fogyasztja en meg ilyen szanalmas lettem...


2015. febr. 16. 13:37
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

hát kezdésnek abbahagyhatod a rinyát...kezdj el gondolkodni azon, hogy mit is szeretnél elérni...


ne azt nézd, hogy az év végihez kell a jó jegy, ha ez idegesít téged...nézd azt, hogy tanulsz új dolgokat amik által szebb és jobb jövőd lesz...


sportolj valamit, hogy jobb alakod legyen...tegyél magadért! amúgy is 65 vagy...szóval max 5-10 kilót kell leadnod...az azért nem olyan sok szerencsére...


kicsit formálj magadon mind külsőleg mind belsőleg és ha úgy érzed alkalmas vagy rá akkor keress párkapcsolatot :) de ha bejött a tanulás és nem érzed szükségét a kapcsolatnak akkor tanulj, hidd el a jövőben megtérül!

2015. febr. 16. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

Valahogy a szakításon kellene túltenned magad, az sokat segítene szerintem. Járj el, akár szakkörre, akár a régi barátaiddal vedd fel újra a kapcsolatot. Csináld a sulit, de a mindennapos gondokból néha szakadj ki egy kicsit, egy-egy pár órára. Sokat fog segíteni a közérzeteden.

Ne akadj ki rajta, ha hirtelen nem tudsz fogyni - én is ilyen arányokkal bírok (155 cm 55 kg), de mégis kelendő vagyok a srácok körében. Persze, ha nem vagy megelégedve vele nyugodtan fogyózzál, de ne ess kétségbe, ha nem megy azonnal.

2015. febr. 16. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Pl. ne hisztizz...
2015. febr. 16. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

Szerintem az nem rinyalas hogy leirom a tortenetemet reszletesen....

De koszi.

2015. febr. 16. 14:12
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

nekünk leírtad...és neked nem ez megy a fejedben egész nap? nem csak nekünk rinyálhatsz...magadnak tudsz a legtöbbet!


de nézzük pozitívan keresed a kiutat...


mit szeretnél elérni?

2015. febr. 16. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Mennyi idős vagy?
2015. febr. 16. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Tedd túl magad ezeken. Ha minden nap ezeken keseregsz, az a testi egészségeden is meglátszik. Ismerkedj, vedd fel a régi barátokkal a kapcsolatodat, járj el velük, szórakozz, kirándulj, sétálj. Élvezd a napsütést, az életet.

Nekem meghalt az anyukám, a két nagymamám, az apukám, elvetéltem és elhagyott a vőlegényem. Mindez 2 éven belül. Szerinted én mit szóljak??? Minden nap fel kell kelnem, és mosolyogva élnem az életemet, mert ha nyalogatom a sebeimet beleőrülök... Előtted is még ott az élet, változtass a felfogásodon, csak Te tudsz rajta.

2015. febr. 16. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 Vadkorte81 ***** válasza:
Tul sokat aggodsz,igy csak a negativ goldokra koncentralsz,igy teljesen belegabalyodsz az elet eledrakott akadalyaiba,igy elveszettnek erzed magad,ami onsajnalatba es depresszioba kenyszerit az osszes velejarojaval.....es most...gondold vegig jol hogy milyen iranyban szeretned elni az eleted.Vedd a mostanit es hasonlitsd ossze.Keszits feljegyzest a kulonbsegrol,egyesevel old meg a gondjaidat.Ennyire egyszeru.Sok gond vesz korul,asd ki magad mert magatol kevesebb nem lesz.Te vagy a felelos a sajat eletedert,csak te oldhatod meg a gondjaidat mert maguktol nem oldodnak meg.
2015. febr. 16. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 Bence_ ***** válasza:

Mi kapcsol ki, mitől lazulsz el?

Mit szeretsz csinlni?

2015. febr. 16. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

Hat.. enekelni...sportolni is szeretek,de csak "tarsas" sportokat csak itt meg visszafog az hogy visszahuzodtam. Semmi kedvem csak ugy spontan tok idegenekkel talalkozni..

Ez a baj..mindig visszafog valami..

2015. febr. 16. 14:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!